Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] JANTE ALIAJ PT.DCIA SAU JANTE CANADA BALON
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
delta
SALUT.As dori sa cumpar jante de aliaj pt.1300 sau niste jante tip canada balon in satre buna.astept oferte biggrin.gif
sobolan
am eu 6 jante "canada" bune bune...da un pm daca te intereseaza !
delta
pai ma intereseaza,dar as vrea niste poze.sunt super balon?astept raspuns
gabiz
Jenti GOTTI nu te intereseaza?Sunt super balon( 6 bucati de7`` si 3 buc. de 8``)

Stiu la cineva
delta
pai m-ar interesa,dar sa se potriveasca la dacia 1300 fara nici o modificare.vreau poze.astept raspuns.merci biggrin.gif
gabiz
La prindere nu se face nici o modificare!!!- am spus ca sunt GOTTI sau nu stii ce sunt alea!!!

In schimb la caroserie trebuie facuta modificarea , pentru ca sunt late 7``/8``- asa ai spus ca vrei super balon!
delta
salut.normal ca stiu ce sunt gotti.pai cand ma refeream la modificari ma refeream si la cele de caroserie.iar jenti super balon ma refeream pt.canada,pt.ca exista jenti canada si mai inguste si eu vreau maim late,dar nu asa de late pt.modificari la caroserie.oricum merci anticipat[attachmentid=56869]

11 Jun 2007, 13:39:
up up .nimic nou.nu mai exista???????? sad.gif
sobolan
deci.... am sa pun poze in seara asta... am 6 bucati canada foarte bune,nelovite deci in stare destul de buna... sunt de 4,5 " ....daca te intereseaza dai pm si stam de vorba....
Bogdan 1300
Vezi ca ai PM de la mine.. smile.gif
sobolan
nu am avut timp de poze...maine promit ca pun...deci nu sunt de alea late de 5,5" ci sunt de 4,5"....sunt in stare foarte buna si merg caucioace de 165 pe ele fara problema....

fiderzen
pentru jante canada late,dute la un centru remat,sigur vei gasi acolo wink.gif....am fost d ecateva ori la un remat,si mereu am vazut cam vreo 3 masini care sa aibe jante canda late si in stare f buna.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.