Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 cauciucuri Continental 195/65/15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adiya
Se vand 4 pneuri Continental Conti EcoContact EP 195/65/15. Cauciucurile au fost rulate maxim 10000 km. Unul dintre ele a facut o pana si are un petic echilibrat. Dupa cate imi amintesc au dot 2805. Am sa verific si am sa corectez daca este gresit.

Pretul este de 400 lei.

0766808845 Adi
ickx
Baga si tu niste poze
adiya
Au venit si pozele. Profilul are cca 8 mm adancime. DOT-ul este coresct; sunt fabricate in saptamana 28 a anului 2005. Sunt made in Portugal daca intereseaza pe cineva si provin de pe un Megane.
nicu022003
Merg si pentru 185/65/R15 si daca poate sa imi explice si mie cineva ce inseamna acel 195 (inaltime, latime etc)
adiya
Latime. Eu le-am avut pe Logan cca 4000km. Acum ABS plus-ul pe care l-am cumparat a venit echipata cu Continental deci iata-le la vanzare.
adiya
negociabil
mariachi
esti interesat de un schimb cu un set de 4 anvelope 205 / 50 / 15 ? Modelul e sport, joase si late, model super, adancimea santurilor tot cam ca si ale tale. Marca Hankook, model Ventus. Rulate doar in germania, fara pana, galme sau altele...
adiya
As fi fost interesat insa sunt mai mici cu cca 6% (diametru) decat imi trebuiesc mie si pe deasupra esti din Cluj asa ca...
UP
mariachi
cu transportul rezolvam noi cumva, nu e o problema distanta...
doar sa vrei! pe logan arata f bine, eu le vand ca am octavia acum, si pe ea nu se potrivesc, am roti pe 16
adiya
Sunt convins ca arata dar sunt mult mai mici. Un 1-2% diferenta de diametru ar fi mers dar 6% este mult.
adiya
300 lei toate 4.
catalinclio
2 cauciuce 195/55 r15 n-ai p-acolo?
Ca-mi trebuie la un clio...
adiya
Nu sunt decat astea de pe vechea masinuta.
adiya
up

Mister dil vad ca mi-ai editad postul dar 10% warn acordate DEGEABA au ramas acolo...Asa ca fa bine si lamureste-ma: Raspunsul la o intrebare sau REDUCEREA substantiala a pretului sunt considerate UP-uri in opinia susnumitului?
Astept un raspuns eventual pe PM sau taia taica cu septaru'.
adiya
053.gif sold.
Topic inchis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.