Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Blaupunkt Barcelona
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Chipu
Vand Radio FM bun la toate, mai putin la redat CD-uri, citeste doar originale. Asa l-am luat, nu am apucat sa-l folosesc decat pe radio foarte scurt timp. Are tzipla pe el.
Info Aici

pret 100lei
fengshui
Numai fm receptioneaza?
Seducatorul
esti din bucuresti?
Chipu
in Bucuresti

Merge tot, e ca nou, numai ca nu citeste nici un cd (home made) si in timp ies mai ieftin daca il schimb acu cat e ca si nou. Poate se poate "repara" eu nu ma chinui cu el.
qwersat
Salutare !
Sunt interesat de el
Vineri vin in Bucuresti (lasa un nr de telefon sa te pot gasi )
Daca il ai pe masina poate vad si eu cum merge
Multumesc!
Supapa_jR
de ce nu ai fost cu el la garantie???
fengshui
Poate dai si tu un nr. de telefon.
argon
QUOTE(Supapa_jR @ 12 Jun 2007, 17:00)
de ce nu ai fost cu el la garantie???
*




Ca sa faca ce? nu are nimic, e un feature.
Supapa_jR
ce feature e ala ca nu merge decat cu cd original? smile.gif) ce carnati
de unde esti din bucuresti...as fi mai mult decat interesat.
adiya
@argon Ce e ala un ''feature''?
@supapa_jR Nu mai fi.

L.E. Playerul imi apartine. Ce teapa mi-am luat. radmasa.gif
Supapa_jR
sa il stapanesti sanatos/asa...zi-ne si noua cum merge
adiya
QUOTE(adiya @ 12 Jun 2007, 23:41)
Ce teapa mi-am luat.  radmasa.gif
*



Nu era o gluma. radmasa.gif
Supapa_jR
Adica ?? ce simptome are
adiya
Playerul are alta serie decat ''fata''.
''Fata'' are mai putina urma de uzura decat rama player-ului pe care culiseaza dar are folie pe ea.
Player-ul NU citeste niciun fel de CD-uri.
Pe o ''fereastra'' a player-ului a iesit o ...sarma de cupru radmasa.gif
Asta la prima vedere.
Supapa_jR
Hmm....pai...si ai dat cat a cerut sau ai dat 6-700 ? smile.gif aiurea ... sa ai grija cu sarma aia de cupru tongue.gif macar prinde radio
argon
QUOTE(adiya @ 12 Jun 2007, 23:41)
@argon    Ce e ala un ''feature''?

*




Adica o caracteristica, nemtii fac unele dvd playere, HU auto, sa mearga doar cu discuri originale.

Din pacate vad ca nu mai e cazul..macar radio iti merge? sunt curios ce zice chipu rolleyes.gif
adiya
Raadio merge. Si eu sunt curios ce zice...
Oricum am stiut de la bun inceput ca nu merge CD-ul si l-am cumparat pentru radio. Totusi ramane de vazut de ce acum nu mai citeste nici originalele...
Chipu
Salutare.
Vad ca a-ti aflat ca s-a vandut.
Se poate inchide.

Dar totusi am ceva intrbari:
Despre ce sarma vorbesti?
Si rama sta fixa pe masina, la ce zgarieturi te referi? fata a stat numai in cutie, probabil se freca de peretii cutii, dar nu se poate spune ca erea zgariata.
La mine citea "originale" singurele 2 pe care le aveam, ca acu nu mai merge nu-mi pot explica.
Nu m-am dus la garantie ca nu l-am luat cu factura, mi la adus cineva din Germania.
Eu nu am verificat niciodata seriile de pe el, dar cutia erea sigilata cand l-am luat, deci nu se poate spune ca i s-a schimbat fata sau altceva...
Oricum tin sa precizez ca nu nu am indus cu nimic in eroare aceasta tranzactie.
Daca Adiya crede ca l-am pacalit cu ceva si aparatul este in aceiasi stare in care i l-am dat il iau cu placere inapoi, il pot vinde, daca ar mai fi cazul oricum cu mai mult de atat sau i-l dau lui taicamiu care nu foloseste cd-uri.
adiya
Cred ca sarmulita are legatura cu faptul ca pozitia player-ului in SN este de asa natura sa stranga toate acareturile...
Stiam ca nu merg CD-urile scrise la computer insa nu merge niciun fel de CD...
Deci topic inchis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.