Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]cauciucuri 15' sh
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bandrei
doua michelin energy 195/65 r15 si doua montana 185/65 r 15 (modelul celor de pe Logan) 25 ron bucata, 80 ron toate 4 stare acceptabila, nu au galme, nu pierd aer, am trecut pe 205/55 r15.

montana sunt deja demontate, michelinurile urmeaza sambata cred

0722412614
mewtwo
Michelinurile, le mai ai ?
CataT
poze, poze!
bandrei
scuze sunt si michelinurile, inca nu am apucat sa le dau jos de pa jante, poze cu montana momentan; nu pot atsa poze aici imi tt da erori asa ca las un link catre alta pagina

http://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=16...ghlight=montana
bandrei
up
FDR
eu chiar vreau michlenurile alea, ghinion ca-s din bv. n-ai deloc drum prin bv?
bandrei
am avut in Busteni in wikend, cine stie acum cand oi mai avea sad.gif, daca imi ziceai mai din timp aranjam cumva. inainte de toate ar trebui sa iti fac niste poze la ele sa vezi daca iti plac, pana una alta posibilitati sunt, curieri, posta..
FDR
pai numa acum mi-a traznit si mie ca ar fi bine sa imi pun alte gumite... ca doua sunt cam duse. si caut ceva sa ma scot pana la iarna, atunci iau altele si tot asa.
cu curierul, depinde, mi-au zis unii niste preturi de mi-a stat ceasu'. pana una alta da-mi un mail cu pozele la liviu_tzsh@yahoo.com si poate gasim o varianta de transport, un pretenar ceva sau un bus d-ala care face traseul buc-bv
bandrei
revin in wikend cu poze
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.