Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Suport Detector Radar Cobra ESD 7000
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MAVERICK_SS
Cumpar suport cu ventuze in stare buna pentru montarea pe parbriz a unui detector radar Cobra ESD 7000. Din cate am cautat, in Romania nu am gasit pana acum doar suportul in sine iar cei de la Cobra U.S. nu trimit produse in Romania.

Sunt din Arad, accept atat livrare prin Posta Romana cat si curierat rapid.
Ofer 5 euro pentru suport (se mai poate negocia)
Contact : PM sau e-mail sau Yahoo! Messenger (vezi profil pt ID)
Bas|cX
da' l-ai cumparat fara suport ?????? ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
MAVERICK_SS
Nu, insa am 2 masini si nu vreau sa tot mut detectorul cu suport cu tot atunci cand conduc cealalta masina. Si ca sa mai raspund la eventualele intrebari viitoare, nu mi se renteaza inca sa mai iau alt detector separat pentru cealalta masina

Cu stima,

MAVERICK_SS
simon
Eu il prind pe bord cu ariciul din dotare. Am lipit o parte pe bord si cealalta pe detector.
Il pun si-l scot cind am nevoie. Cind nu era legal, ventuzele ar fi batut la ochi iar acum se poate sa ne intoarcem la aceeasi situatie.

Imi cer scuze pentru off pe un topic de vinzari, dar m-am gindit ca poate este de folos exemplul.
MAVERICK_SS
@simon : Multumesc pentru idee, eu nu m-am gandit la asta. Trebuie sa ma pun sa caut ariciul, ca il am undeva pus bine smile.gif , cel putin pana gasesc suport pentru parbriz separat.

Oricum, anuntul e in continuare valabil

UP !
simon
Your welcome!
Eu sint foarte multumit de pozitia aceasta, cind nu am detectorul pe arici, pun acolo o busola, din aceea sfera, ca sa nu stea ariciul descoperit.
Cu caldurile acestea nimic nu sta lipit. Totul se scurge smile.gif
MAVERICK_SS
UP !

Din cate stiu aceste suporturi sunt universale (pt Cobra cel putin), in sensul ca pentru orice model de Cobra suportul nu difera....
bashtalu
salut,
si eu caut tot asa ventuzele macar, am gasit un topic aici si cineva zicea ca este un magazin pe la 1 mai, o sa incerc sa ajung azi pe acolo sa vad cat costa.
vad ca tu esti din arad, poate iti iau unul si ti-l trimit cu posta
sper sa avem noroc
dizzy
vreau si eu un suport din asta.
Am avut dar l-am pierdut. Daca stiti undeva in Bucuresti ziceti-mi si mie pls
MAVERICK_SS
@bashtalu : Daca gasesti suport si are un pret rezonabil, chiar te rog sa imi cumperi unul si mi-l trimiti prin posta.

UP ! BTW

4 Jul 2007, 14:18:
UP !
bashtalu
a fost o greseala
magazinul de care zicea cineva pe forum este in galati, eu sunt din bucuresti, deci nu am cum sa ajung acolo
in schimb, am comandat de la cobra un suport, imi trimit unul pe gratis ca ei nu expediaza in mod normal in europa de est, le-am dat pe mail si au fost amabili, astept sa vina
ventuze am inteles ca se gasesc in targ in vitan, nu stiu daca si suportul de tabla
mergi si vezi, poate ai noroc
MAVERICK_SS
@bashtalu: Eu sunt din Arad asa ca nu ajung prea curand in BUC smile.gif . Am avut o oferta de la cineva de pe alt forum, insa mi-a cerut 30 de lei ceea ce mie mi s-a parut cam mult, plus ca asteptam sa vad ce ai rezolvat.....

Mai asteptam, poate am noroc si are cineva suport dar la un pret rezonabil...

UP !
bashtalu
incerc sa ajung eu sambata asta prin targ, poate gasesc ceva, te anunt.
alin75
O altă soluție, ar mai fi pe la firmele care comercializează detectoare, deoarece presupun că am returnate pe garanție detectoare defecte. La returnare, solicită toate piesele care au fost vândute la cumpărarea aparatului. Deci nu au ce face cu ele......... wink.gif
MAVERICK_SS
@alin75 : Este o solutie idea ta, insa eu nu stiu sa fie in Arad firme care preiau detectoarele defecte pe garantie si sa nu le trimita mai departe la reparat/inlocuit. Pe moment am rezolvat problema, in sensul ca am gasit scaiul care a venit cu detectorul si acum in prima masina fixez detectorul cu scaiul iar suportul l-am mutat pe cealalta masina.

@bashtalu: Daca gasesti foarte bine, daca nu, atunci nu are rost sa mai insist (eu cel putin) ca vad ca nu prea am noroc...Am sa raman la schema cu scaiul intr-o masina si suportul in cealalta.


UP!
MAVERICK_SS
Pana la urma voi ramane la solutia prinderii detectorului de bord cu scaiul din dotare deoarece nu am gasit niciunde numai suport pentru el.


TOPIC CLOSED !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.