Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dacia 1310 avariata
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristiano_B-19-STF
mad.gif numele topicului trebuia sa fie SI-A LUAT FRATIMIU CARNETU mad.gif

masina este lovita in fata, am dovada de la politie in urma accidentului; farurile, spoilerul, radiatorul, aripa si contraaripa stanga, scut si tot ce tine de fata trebuiesc schimbate. sunt si lonjeroanele strambe deci trebuie si alt tren. din lipsa fondurilor nu o sa o mai repar asa ca pana vineri este de vanzare, apoi ma apuc sa o dezmembrez.
masina este din 85' dar are mai tot schimbat cu piese cn3. mentinez ca acum este la mine la tara (la 50 de km de buc in dambovita) si trebuie tractata pana in buc.

0724985685 sau 0767117708 cristi

pretul este de 10 milioane, o dau numai radiata... a fost o masina in care s-au bagat multi bani si cu care s-a mers cateva mii de km pe an ( nici nu a fost omorata nici nu a stat pe bara) sper sa placa cuiva si sa mai apuce cativa ani de functionare
thirsty
la remat iti cer aia bani ca sa ti-o primeasca , ce te plangi ca ai bagat multi bani in ea trebuia sa nu ajungi in situatia asta , pune-o in caruta si la fiare vechi , ohmy.gif
K L U
Asta nu ai luat-o de la Silviu de pe Gheorghe Petrascu?
Stiu masina,am vrut s-o iau eu dar m-am razgandit si mi-am luat Cielo wink.gif
Bafta la vanzare
Supapa_jR
as vrea eu pragurile alea daca vrei sa le vinzi...astept un semn de viata
marianno88
Si eu Volanul...Eventual ti-l dau pe al meu la schimb... TE ROG!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.