Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] maciulie schimbator Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
R@du
Vand maciulie schimbator Logan, colectia 2 ....... 15 ron
driverx
IT'S MINE.

Ups. da' e de varianta ambiance/preferance sau pentru laureate/ambition?
daciafan
care-i diferenta?
driverx
La alea inferioare zona cu scrisu e neagra, la alea superioare are aspect de aluminiu.
Corbu'
Imi explica si mie ce e asa mare bataie pe maciuliile astea de Colectia 2 / Prestige ? Mie mi se par mai aiurea ca aspect, parca te forteaza sa schimbi cu mana paralela cu axul decat perpedicular.
daciafan
ahaa, iar la cel de prestige are si aspect de aluminiu si piele,asa-i?
mai nu stiu cum se face ca eu am avut un laureate in aprilie 2007 si nu avea nici un fel de aspect de aluminiu maciulia aia

27 Jun 2007, 17:10:
QUOTE(Corbu' @ 27 Jun 2007, 17:07)
Imi explica si mie ce e asa mare bataie pe maciuliile astea de Colectia 2 / Prestige ? Mie mi se par mai aiurea ca aspect, parca te forteaza sa schimbi cu mana paralela cu axul decat perpedicular.
*


aici e bataie pe orice apare nou pe logan
driverx
QUOTE(Corbu' @ 27 Jun 2007, 18:07)
Imi explica si mie ce e asa mare bataie pe maciuliile astea de Colectia 2 / Prestige ? Mie mi se par mai aiurea ca aspect, parca te forteaza sa schimbi cu mana paralela cu axul decat perpedicular.
*



Pentru ca asta de colectia 2 nu imi da senzatia care mi-o da asta a meu. Parca as pune mana pe capul pisicii mele sa o mangai. Mare, urat, etc.
R@du
Nu e acea maciulie care este pe Prestige (din piele).
Asta pe care o vand e cea existenta pe celelalte versiuni de Logan , incepand cu sept. 2006, si e din plastic.
driverx
Atunci eu ma retrag.
daciafan
si eu sad.gif
R@du
up
R@du
up
XMihai
pune si tu o poza, ca eu sincer nu stiu cum arata, poate iti iau eu una pt papuc wink.gif
silviu_79
uite cam asa arata
R@du
Multumesc Silviu! up.gif
AdiZ
Vreau eu maciulia, ti-am dat PM.
AdiZ
The maciulie is no longer needed
stita
Mai ai maciulia ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.