Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MEGANE BICORP
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
PAM
Vand Megane Exception ( editie limitata ) – cumparat de la IPSO in octombrie 2004

Motor 1.6 16 V , 115 CP
Culoare Noir Nocturne
Interior piele+textil
Climatronic
4 geamuri electrice
38 000 km ( caiet de revizii la IPSO ) deci se pot verifica km
Jante aliaj pe 16``
Radio cd
Alarma trasa in card
Set roti de iarna Dunlop Winter Sport M3 pe jante de tabla (cumparate in 2006)

Pret 10 000 Eur nediscutabil (e pe firma deci pot sa dau factura pentru a se deduce tva-ul )

user posted image

user posted image

user posted image



AlexC
Pune poze si cu interiorul, te rog, in special cu bordul si cu tapiteria. Cate airbaguri are?
PAM
cred ca 6, verific. unsure.gif

interiorul arata asa (cu precizarea ca sunt poze luate de pe net, revin cu poze din masina mea):

user posted image

user posted image
sorin_f39
Frumoasa masina, iar interiorul e si mai frumos.

Alte dotari, cum ar fi pilot automat, faruri cu xenon etc?

Pot sa te intreb de ce vrei sa o vinzi? Nu are nici 3 ani, iar tu o vinzi. Asta duce cu gandul la probleme, neplaceri etc.
PAM
1) vreau Honda Civic wub.gif
2) masina asta isi pierde valoarea f rapede, in 2 ani am pierdut deja 5000 eur;
3) nu sunt fericita cu service-ul Renault (deja cand am schimbat a treia bobina de inductie in mai putin de 2 ani si dl. de la service mi-a zis "optimism" ca sigur crapa si a patra mi s-a cam luat).

in rest, masina imi place in continuare asa ca daca nu reusesc sa o dau acum imi e ok sa o mai tin o vreme.

nu am xenon si nici pilot automat. am senzori de ploaie si de intuneric dar nu stiu daca astea sunt in echiparea standard. huh.gif

btw, masina e in Bucuresti.

PAM
am uitat sa spun ca am 2 roti cu jante de aliaj in plus (asta ca bonus). biggrin.gif
saptamana asta o spal si pun poze cu interiorul. sper sa nu uit sa fac poze si pragurilor pentru ca arata f misto cu aluminiu.
PAM
cele 2 roti pe care le am "in plus" sunt identice cu cele de pe masina, atat jantele cat si anvelopele.

sigur sunt 6 airbaguri. smile.gif
sorin_f39
Nu mai lasi nimic din pret?

Poze (reale) cu interiorul, pls.
PAM
fara suparare dar NU mai las la pret.
iti zic si de ce: rotile de iarna au fost 17 mil (sunt ca si noi, le-am folosit 2 luni) + celelate 2 roti cu jante de aliaj mai costa si ele minim 20 mil (sunt luate tot de la IPSO). daca scazi banii astia masina chiar e la un pret rezonabil, e in stare impecabila (nu are nici macar o zgarietura), are putini km si e deosebita de megane-urile pe care le vezi pe strada (argument de femeie, stiu! laugh.gif ).

stiu ca sunt datoare cu pozele cu interiorul dar nu am apucat sa le fac, am tot fost plecata din Bucuresti. blush.gif in week-end-ul asta stau pe langa casa deci chiar o sa le fac.
PAM
poze REALE:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.