Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]SUPERNOVA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
paul_78f
vand supernova 2002, primul proprietar, 44800km,impecabila, intretinuta, nu a suferit accidente, tinuta in garaj, etc.

pretul este de 3500 usor negociabil.

eu zic ca e un pret bun pentru o masina intretinuta cum e acesta
Supapa_jR
te-ar interesa o varianta de rate?
DomnulK
ce model e? rapsodie, clima, confort?
paul_78f
sub nici o forma rate
referitor la model e comfort cu unele imbunatatiri , cum ar fi , alarma cu perimetru , inchidere centralizata alta decat cea din fabrica
, cd mp3 panasonic cu 4 boxe, covor antfonic si termic sub mocheta etc..
boboc_bobocik
ofer 2800 euro
paul_78f
dute la targ frate ca sunt destule si ai de unde alege
argon
E masina ta, sau esti doar intermediar?
paul_78f
da este masina mea.
unic proprietar.
nu fac afaceri cu masini.
ba chiar sunt omul legiii.....!
deduceti voi.
argon
eu am dedus urmatoarele:


QUOTE(paul_78f @ 30 Jun 2007, 21:04)
nu a suferit accidente, tinuta in garaj, etc.
*




QUOTE(paul_78f @ 30 May 2007, 20:33)
salut
ma numesc paul sunt din ilfov si sunt interesat de motorul dupa masina avariata , daca se poate sa-mi spui si mie unde poate fi vazuta si cat intetionezi sa ceri pe motor cu cutie si partea de tractiune planetare etc, sincer eu sunt interesat numai de motor binenteles daca nu este spart sau avariat rau,
Nu sunt samsar si nu fac afaceri cu piese , eu am avut un accident cu a mea si am spart motorul iar acum incerc sa mai cumpar ce se mai poate pana reusesc sa completez ce a fost , ma rog daca se mai poate.
ma poti contacta la adresa de e-mail paul_78f@yahoo.com , sau telefonic la nr [0722246849], sa stabilim detaliile.
ms ptr intelegere.
*



sursa: http://www.daciaclub.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=72525&hl=
paul_78f
motorul era ptr un prieten care ma rugat sa-i fac rost
Chipu
QUOTE(paul_78f @ 3 Jul 2007, 20:53)
motorul era ptr un prieten care ma rugat sa-i fac rost
*



"eu am avut un accident cu a mea" huh.gif ciudata formulare pt nevoile unui prieten...
paul_78f
frate ptr masina mea am zis si repet ca accept orice test si orice verificare , la un asa accident cred ca si un chior si-ar da seama daca masina a fost lovita.
mai ales in fata.
si nu mai punem ca sunt seriile motorului trecute in carte care nu pot fi modificate de la motor.
in fine nu conteaza ptr cine are de cumparat vine si vede cine comenteaza spor la comentat in continuare.
masina mea e perfecta si nu are nici un scrupul asa ca am ce vine si nu ma feresc de teste si verificari am spus de la inceput.
motorul pe care l-am solicitat a fost ptr un prieten cu care am cumparat o masina lovita pe un pret de nimic am completat-o am vopsit-o si apoi am vopsito , si in final vanduta dar inainte de toate astea au trebuit facute acte la rar ptr ca sa schimbat motorul au fost mai multe, dar repet nu au fost ptr masina mea.
paul_78f
subiect inchis s-a vandut
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.