Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Solenza Prima
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
2dor
-2004
-28500 km
-al doilea proprietar, masina a fost castigata la loto de varul meu, e dintr-un lot de 12
-nu are servo-directie
-nu are geamuri electrice
-nu are aer conditionat
-are bricheta, manere interioare sus la plafon si plafoniera
-are bord de Logan cu computer de bord(operatiunea a fost facuta de dydycom de pe forum anul trecut)
-are oglinzi reglabile electric si incalzite
-are jante de aliaj Rial pe 15" cu cauciucuri Barum Bravuris 195/45/15 ca noi
-are inchidere centralizata cu alarma
-are MP3 player Blaupunkt doar cu cititor de carduri SD si radio + 2 boxe in usile din fata Clarion de 10" si boxe ovale Jensen pe polita din spate
-are cotiera intre scaunele din fata
-are buton de deschidere portbagaj pe cochilia volanului in partea de jos
-are inca un cui de Solenza pus la portbagaj pentru rigidizare
-are pleoape din fibra
-are grila de la radiator fara stema Dacia
-are toba finala sport Borla din inox
-are un strat de Aluband si unul de mocheta intre fata de usa si tabla pentru antifonare
-bordul e antifonat tot pe interior cu Aluband si mocheta
-la masina nu s-a schimbat pana acum decat 2 bucse de la bara stabilizatoare cu unele de Megane 1 si placutele pe la 23000 km adica anul trecut.
-schimbul de ulei s-a facut de fiecare data in Martie ca atunci face anul si 10000 pe an nu ajung sa fac
-filtrele de ulei si de aer sunt Mahle, placute de frana am pus ATE, iar ulei am pus Castrol 10W40
-mai am la ea 4 jante pe 13" 165/70/13 cu tot cu cauciucuri, 2 sunt noi Debita Frigo de iarna si 2 sunt Matador cele care au fost pe fata dar sunt ok si alea
-Casco are pe un an la Unita, e full fara fransiza dar nu e platita decat prima transa, polita a fost facuta luna trecuta
-RCA are pe 6 luni, polita a fost facuta tot luna trecuta

-pret 4500 euroi

-telefon 0723305744
Corbu'
Ceri putin pe ea. Ai sanse sa iei mai mult.

Dai Playerul Blaupunkt + telecomanda pe volan, iti dau CD Player Logan/Solenza + diferenta (masina e inca in garantie, banuiesc ca si playerul e sub aceeasi garantie)?
god
De ce ti se pare asa mic pretul, ca restul cer pe ele 5000-5500?
4500 este un pret decent pentru o solenza 2004 fara AC.



Bafta la vanzare!
2dor
Se poate inchide. Masina s-a dat. Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.