Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Inele aeratoare Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3
l@u
Inele aeratoare Logan , diverse culori .Sunt turnate din plastic colorat nu vopsite deci nu exista riscul curatarii vopselei Culori disponibile : alb,albastru,bleumarin,galben,rosu,argintiu.Pret 5 ron/buc sau 20ron/set plus taxele postale..... iese in jur de 26 ron/set cu taxe incluse.
Zippy
stii cumva, se potrivesc pe Solenza?
l@u
Daca sunt aceleasi aeratoare ca la Logan ar trebui sa se potriveasca ....am sa ma interesez dar poate intrebi si tu intre timp.
DomnulK
sunt identice cu cele originale? exista riscul/posibilitatea sa nu se potriveasca perfect pe masina? m-ar interesa 4 rosii.
l@u
Maine pun unul rosu pe masina ...fac poza si o pun aici ca sa vezi si daca vrei iti trimit...OK?
driverx
Gri cu perle nu ai?

Difera modelul. Nu sunt chiar ca cele de logan stock. De unde ai pus mana pe ele?
l@u
Secret!...Nu am decat gri aluminiu.....fac poze cu unul langa plansa de bord si pun maine ...OK? Cu cristale svuarovschi nu vrei tongue.gif

Astazi am montat pe masina de proba inelele si stau mai bine ca cele originale adica sunt mai tapene si se potrivesc foarte bine
l@u
Au plecat ieri spre:
Dan-Timisoara...2 seturi argintii
Tudor-Cluj...1 set argintiu

Astazi catre Andrei-Bucuresti...1 set rosu
DomnulK
l@u pune si tu o poza cu aeratoarele deschise te rog. multumesc!
l@u

Pai ale tale au plecat spre tine deja cred ca ajung maine si ai sa vezi cum stau cu ele deschise.
rh@du
Vreau si eu un set de inele aeratoare ,culoarea gri.Ti-am trimis PM ,ieri.Te rog ,confirma.
l@u
Astazi au plecat spre tine si spre Charlton.
sica2
Salut,

Daca mai ai vreau si eu un set de inele aeratoare culoarea gri.
Tudor B
Am primit inelele, sunt un pic cam stranse, in sensul ca aeratorul nu se mai manevreaza asa usor, dar sunt ok. Mersi.
maxiK
nu se mai manevreaza in sensul ca acele clapete se deschid/inchid mai greu sau vorbim de rotirea inelului?
Tudor B
Rotirea inelului.
l@u
QUOTE(sica2 @ 12 Jul 2007, 08:32)
Salut,
Daca mai ai vreau si eu un set de inele aeratoare culoarea gri.
*



Trimite PM cu nume,adresa si cod postal.....cate unii dau adresa dar fara nume asa ca atentie daca vreti sa le primiti repede !
l@u
Toti care au trimis PM cu adresele pana la aceasta ora au coletele puse la posta.
DomnulK
al meu nu a sosit inca sad.gif(

aproppo, cum se scot inelele vechi din lacasurile lor?
semit
prin tragere smile.gif
laurch
Salut...

Am dat si eu comanda de un set argintiu. wink.gif

Astept vesti de la tine cool.gif

constructorul99
ai pm
l@u
constructorul 99 , laurch si sica 2 ,aveti pachetele trimise de ieri
KAndrei -al tau este trimis de pe data de 10.Astept confirmarea ptr. primirea pachetelor.
DomnulK
al meu inca nu a ajuns. am fost si l aposta sa-i intreb pe aia....nimic.
daca nu apar nici luni te rog sa-mi rezervi inca un set rosu si daca e sa-l trimiti cu ramburs a doua pachete. adika 40 lei.
l@u
Nu iti face griji ca trebuie sa ajunga.
rh@du
Am primit inelele.Le-am montat. Sint O.K.Multumesc.
spmihai
inele gri mai ai? as dori si eu un set dak mai ai...
logan_marin_
as dori si eu un set de inele argintii daca mai ai,(se potrivesc cu argintiul de pe masina de la ceasuri?),daca mai ai iti trimit un pm.
constructorul99
cum naiba scoateti voi inelele de la aeratoare?ca eu nu reusesc deloc.sa mi explice cineva mai detaliat va rog!
kodrix
Pai deschizi aeratorul bagi degetele prin mijoc si tragi de cele 2 piese care se misca cu putere si o sa iasa cu tot cu inel. Bafta!
Tudor B
Se scoate doar inelul nu trebuie scos tot aeratorul, cu o surubelnita invelita intr-o carpa se face parghie intre inel si bord in zona intre paletii aeratorului.
Charlton
Mi-a ajuns pachetul, mersi frumos.
DomnulK
nici azi nu au ajuns.
l@u
Cu placere!..Astept ca si ceilalti sa-mi confirme primirea pachetelor.
birmanezuJXC
Am primit azi pachetul. S-au potrivit perfect.
Mersi frumos.
sica2
Am ridicat ieri pachetul de la posta.
Merci fain
constructorul99
s a primit si montat si la mine.arata bine desi sint diferite de cele originale.de unde le ai?
KoS
Ti-am trimis pe PM o comanda pentru 4 bucati
l@u
Pai ai scris 4 inele(un set) nu patru seturi...cate seturi (de 4 bucati)vrei caci maine dimineata vor pleca caci am dat pachetele deja la posta.
Tot maine dimineata pleaca catre:
vali_aviator
Soviett
birmanezuJXC
Vali_munt
siamezu
gxg86
Astept confirmarea de primire!
KoS
Un singur set ... blush.gif ... scuze de incurcatura
cristi_timidu
am dat si eu o comanda de un set pe albastru dar nu ai dat nici un semn de viata
l@u
Nu am nici un PM de la tine .Daca vrei trimite un PM cu adresa completa+nume +cod postal.Cand am datele iti trimit imediat.
laurch
La mine inca nu a sosit coletul sad.gif ... sper ca maine sa isi faca aparitia dry.gif ...

Te anunt cand soseste cool.gif

20 Jul 2007, 12:56:
Gata... Azi a sosit si coletul meu... Mersi mult wink.gif
DomnulK
au trecut 10 zile si tot nu mi-au ajuns.
SEBI1791
Am primit azi pachetul.
Arata super.
Mersi frumos.(cu cat astepti mai mult placerea e mai mare wink.gif )
DomnulK
si eu am primit azi. s-a plimbat coletul ala 5 zile intre 2 oficii postale. azi dimineata mi-au sosit 2 instiintari. multumesc frumos l@u. le-am montat deja.
cristi_timidu
ti-am timis datele mele le-ai primit
l@u
@cristi_timidu nu stiu unde ai trimis tu datele personale caci eu nu am nici un PM sau mail de la tine sau mai precis de la cristi_timidu.Mai incearca odata un PM.
gxg86
Am primit si eu inelele. Arata dragut si schimba un pic aspectul interior al masinii smile.gif . Saru'mana
KoS
Azi le-am luat si eu de la posta. Thx!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.