Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Solenza albastra
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
elfos
Vand Dacia Solenza Scala ,
este echipata full, totul este pe ea in perfecta stare de functionare si are in acest moment 40k km la bord (reali). In afara de ce a venit ea de la fabrica mai are in plus: alarma, huse (au fost puse de la inceput), covorase, kit obligatoriu (stingator, reflectorizanti si trusa medicala). Are toate reviziile la zi, nu a participat la curse de masini si nu s-a fumat niciodata in ea. Consum mediu de 6,6 l/100 Km.
Raspuns la intrebarea clasica "de ce o vand": pentru ca vreau sa trec la o alta "clasa".
Nu stau sa o spal zilnic, asa ca imi cer scuze pentru aspectul exterior.
Pret negociabil: 5400 E.
Fotografii cu ea:
[attachmentid=59923]

10 Jul 2007, 22:21:
Alta poza :
[attachmentid=59924]
Sper ca nu mai are rost sa detaliez ca masina vine cu radio-CD, 4 boxe, antena exterioara, proiectoare de ceata, jeante de aliaj usor, oglinzi reglabile din interior, filtru de polen si rotile fata schimbate de curand, o pereche de stopuri spate se ofera gratuit impreuna cu cateva manuale de service in format digital.
elfos
Sa zicem ca am prins o super oferta si vreau sa o dau mai repede, astfel ca pretul pentru Dacia Solenza de culoare albastru metalizat este de 5200 E.
Oferta limitata. Doar primul care are "cash" o poate achizitiona.
smile.gif
tfc_soft
sal
sunt interesat de masina ta
lasa si tu un nr de tel
elfos
Telefonul este 0726718226 (dupa orele 17.00)

18 Jul 2007, 21:17:
Am mai spus, momentan, Solenza a scazut la 5200 E.
Peste o saptamana este posibil sa mai scada. Cine doreste sa o cumpere mai ieftin este rugat sa astepte pana cand o sa se ajunga la suma pe care o poate oferi.
elfos
Nimeni nu este decis sa cumpere o masina bine intretinuta ? Nici acum, cand euro e vai de mama lui ?
elfos
SOLD. CLOSED.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.