Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dacia avariata an 1999
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
wolf21
Este avariata frontal si lateral spate,motorul e bun,la fel si cutia si multiplele piese din ea...exceptand luneta,bari fata spate,spoilere,usa stanga spate si aripi..Pret 1200 de lei.
1100 Rs
In cazul in care vinzi masina pe piese imi doresc cutia de viteze.
Multumesc
aur
poze?
ydaniel
cric ai la ea?
f.marinescu
Cum e bordul..forma, stare?
Cat ceri pe bord complet + scaune fata + bancheta spate- partea de jos, toate la schimb cu aceleasi de la alta masina, dar mai uzate...am bord crapat si ceasul nu indica distanta..
Propune o diferenta rezonabila...pentru schimb de:
-borduri
-scaune fata
-banchete spate
-aeroterme

Ce istorie are masina, cum e motorul, pret?
sik
nu va incredeti in acest om; incearca sa vanda masina cu totul; nu o sa o dea pe piese niciodata; ma intelesesem cu el pe alt forum pt niste piese mi-a zis ca are masina la tara; la vreo luna mi-a zis ca le-a adus dar erau incomplete si intr-un final mi-a zis ca nu le mai vinde deci vreo 2 luni de discutii inutile
rog initiatorul topicului sa ma corecteze daca am gresit cu ceva; nu este un offtopic ci le explic celor interesati de piese sa nu mai incerce ; topicul tau acum este clar si la obiect : vand dacia; nu piese cum gasisem eu... bafta la vanzare
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.