Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Piese Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Alienware
Ma intereseaza in felul urmator:

- Capacul protector de la ambreiaj (volanta)
- Portiera dreapta fata.
- Fete usi in stare buna-f buna.
- Capitonaj in stare buna-f buna.
- Chedere toate 4 usile + portbagaj.
- 4 cauciucuri in stare buna - nu ma intereseaza noi dar nici f uzate, la pret minim.
- Oglinda dreapta
- Suport oglinda retrovizoare


Momentan asta e lista, o sa revin si cu alte cumparaturi ca deh... mai trebuie biggrin.gif
Alex 23
Oglinda dreapta daca este cea fara reglaj te pot ajuta eu, la fel si cu oglinda retrovizoare de interior! Despre ce capitonaj este vorba???
Alienware
Ma intereseaza doar suport la retrovizoare nu si oglinda dar ne intelegem noi. Oglinda dreapta este fara reglaj. Capitonajul nu am o preferinta dar momentan cel care e pe masina are culoarea maro si mie unul mi se pare oribil biggrin.gif
al11na
am cam tot din ceea ce ai nevoie fa-mi niste preturii pentru ele si ne vom intelege.sunt dispus sa le dau
Alienware
Considerand ca e marfa ta cam tu ar trebui sa faci preturile nu eu biggrin.gif
Alienware
Am cumparat usa si 2 cauciucuri, mai imi trebuie 2 + restul! UP!!
Alienware
Si eu care mi-am luat Dacia crezand ca gasesc piese pe toate drumurile :|
cristigeo69
am 2 fete usi spate noi noute(stanga-dreapta)! nu ma pune sa fac poze...sunt in pod sunt noi noute cu grundul gri pe ele...astept PM daca te intereseaza!
Alex 23
Astept PM pentru oglinzi, eventual pentru capitonaje!
mariachi
QUOTE(Alienware @ 14 Jul 2007, 11:21)
  Momentan asta e lista, o sa revin si cu alte cumparaturi ca deh... mai trebuie biggrin.gif
*


Daca te intereseaza capota portbagaj si/sau luneta, le am eu de vanzare smile.gif
Alienware
Nu ma intereseaza decat cele precizate mai jos. Subscriu:

- Capacul protector de la ambreiaj (volanta).
- Fete usi in stare buna-f buna 4 bucati sau 2 de pe fata spate partea stanga model 1300.
- Capitonaj in stare buna-f buna.
- Chedere toate 4 usile + portbagaj.
- 2 cauciucuri in stare buna - nu ma intereseaza noi dar nici f uzate.
- Oglinda dreapta.
- Suport oglinda retrovizoare.
Alienware
Nimeni ????
marianno88
Ti-am spus oglinda dreapta... tongue.gif
Alienware
Ti-am spus ca ceri pe ea cat e setul in magazin....
marianno88
Oameni buni stie cineva cat este un set nou de oglinzi fara reglaj in magazin? La mine la piese auto sunt 45RON/set...gresesc ? Alienware spune ca setul este 20RON...
Alienware
- Capacul protector de la ambreiaj (volanta).
- Fete usi in stare buna-f buna 4 bucati sau 2 de pe fata spate partea stanga model 1300.
- Chedere toate 4 usile + portbagaj.
- 2 cauciucuri in stare buna - nu ma intereseaza noi dar nici f uzate.
- Oglinda dreapta.
- Suport oglinda retrovizoare.
- Chiuloasa
al11na
am 4 usi complet echipate chiuloasa si cam tot ce te intreseaza suna-ma sau lasa-mi un nr de tel sa vb.nr meu este0724489827
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.