Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Laguna 2, 1,9dci, 120co, 6 viteze
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tonyto333
http://www.autovit.ro/html/9/1/0/9/589109.php

An fabricatie : 2001
Kilometri parcursi : 124.845 Km
Capacitate cilindrica : 1900 cc
Putere : 120 CP (89 kW)
Tip carburant : motorină
Consum mediu : 5.5 litri/100 km
Tip transmisie : 6 viteze manuala
Culoare : Gri Carbon


Pret : 9.650 EURO NEGOCIABIL

Descriere : inmatriculata de o luna in RO! adusa din FR. revizie recenta cu toate schimburile. arata si functioneaza Impecabil. carte service, toate actele de cand e masina + factura de cumparare. Mai am garantie aprox. 10 luni. CASCO. FULL EXTRA! Xenon, dublu climatronic, senzori ploaie, oglinzi antiorbire, jante pe 17", eleron portbagaj. negociabil VARIANTE cu E-class 2000 - 2002. astept oferte si pe mail cu poze.

Dotari : Servo frână, Servo direcție, EPS, Închidere centralizată, Alarmă, Aer condiționat, Clima, Airbag, ABS, Geamuri electrice, Oglinzi electrice, Oglinzi încălzite, Tapițerie piele, CD Player...

Email & YM ID : tonyto333@yahoo.com
Telefon mobil : 0744333739
tonyto333
RECENT INMATR. IN RO. SCHIMBURI ACUM 4.500KM. CARTE SERV. ACTE DE CAND A IESIT DIN FABRICA+FACTURA CU CARE AM CUMPARAT-O. AM GARANTIE ~10LUNI, FULL CASCO. SUPER CURATA! FUNCT. IMPECABIL. CONSUM MIC. FULL EXTRA! 1 PROPRIETAR IN RO (1 IN FR). USOR NEG.

UP!

PRET NOU: 9.350e --- usor neg
St
Garantie unde?

Ca presupun ca nu la Renault Romania.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.