Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA 1400 SPORT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Ovidiu Comănescu
Sal, un amic de al meu are o Dacia 1400 Sport de vanzare, intretinuta foarte bine, evacuare dubla, oglinzi cromate, interior foarte bine intretinut, mai multe se pot vedea din poze dar multe nu am facut deoarece si eu si el ne grabeam, voi mai veni cu alte poze in curand, deoarece el sta in Valenii de Munte, pretul este 1850 euro se mai poate negocia sau variante auto(motocicleta) pentru contact, ovidiu_comanescu@yahoo.com sau pm. sau Radu Costin 0724123438 sau 0749094656

LE: mica descriere: an 1991, motor 1400, cutie 5v, jenti magneziu, gpl, linie audio CD + multe alte imbunatatiri, acte la zi fara probleme.

Ovidiu Comănescu
Up. chiar nu-i nimeni interesat, este negociabil, amanuntele le pute-ti afla la numerele de telefon.
Ovidiu Comănescu
up!
Ovidiu Comănescu
up!
StefanT
Sunt contient ca o sa fiu sanctionat...

1. E hada.
2. E naspa.
3. E urata cu draci.
4. E nasoala
5. E de c a c a t

6. E prima masina "sport" vazuta de mine, cu GPL pe ea si carlig de remorcare
7. La pretul ala zi-i prietenului tau cumpere 3 litri de benzina, unul ptr el si doi ptr masina + o cutie de chibrituri.
8. Prietenul tau e tigan?
9. Daca aratarea ala ilustreaza notiunea de masina bine intretinuta eu imi tai oole.


Imi cer scuze, stiu ca nu e frumos, recunosc. Oricum e cam primul meu post de la bursa in care comentez, dar inainte sa ma sanctionati, uitati-va putin la poze si apoi aruncati cu pietre. Si pretul...
Ovidiu Comănescu
StefanT
1. este mecanic auto si e roman
2. vad ca nu prea ai respect pentru nimeni,
3. daca nu-ti place nu este obligatoriu si nu intereseaza parerea ta pe nimeni, cumperi bine, nu iara bine si atat.
4. sper sa fie si ultimul post in care scrii.

Mai mult nu am ce spune unuia ca tine, nu meriti.

Rog moderatorii sa ia masurile necesare.
boboc_bobocik
mai stefane....de ce te'ai luat de DACIA 1400 SPORT a omului...lasa'i marfa in pace....numa ca n'a venit la targ s'o vanda...a venit s'o faca de ras. wink.gif)) smile.gif)) smile.gif) =))) ha h aha
Ovidiu Comănescu
te-ai bagat ca musca-n lapte, sa nu zic altfel.
CriSTI68
Sport KA de pe portbagaj vine cumva de la Sport Kitch ?
Ovidiu Comănescu
Va rog insistent, abtineti-va de la comentariile ce nu au legatura cu topicul. Adrianno vine de la ce vrei tu, cum vrei tu sa-i spui, nu ma intereseaza, cui nu-i place nu se uita si doar atat.

@StefanT, ce-i nu-i in regula ca are gpl si carlig, e doar o masina si omul pune ce vrea pe ea si ce-i place, si ai grija cu oole ca mai ai nevoie de ele, abtinete te rog.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.