Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reclama la marirea penisului
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2
2dor
La un moment dat in spatiul de reclama din partea de sus de pe forum apare o reclama la marirea penisului. Am vazut-o si pe asta.

http://www.goodsex.ro/
driverx
radmasa.gif

Ce am pieeerduuuut. M-a pus dracu sa pun AdBlock.
SiloS
2dor, te intereseaza ?
vijelie
@2dor: voci auzi?
Dsign
poate e nevoie... mare... hai sa facem cheta sa-l facem pe om fericit
cristi.r
vijelie, asa se face reputatia aia de 656, da ?

Si pentru cine ma-ntreaba daca sunt invidios, ii raspund ca da, sunt invidios ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Mai stiam eu un banc cu cravata purtata la pijamale ... radmasa.gif
SiloS
Si acum serios... e adevarata faza ? Se poate mari penisul prin exercitii ? tongue.gif
cristi.r
Bai, da-ma dreq ... sa ne spuna si noua careva cum e sa stai cu scula tensionata cateva ore pe zi ...

Ce exercitii frate ? Alea-s exercitii ?
2dor
Dsign voi strangeti bani ca e buni, va dau si contul.
vijelie
Acu pe bune, unde e reclama aia ca sa-i fac un cadou lui madam de ziua recoltei?
SiloS
Exercitii inseamna sa apuci de cap si sa tragi de el in toate directiile ... or fi pe bune ?

Teoretic asa e... eu cred ca asa e... a facut careva?
vijelie
Ma, din cate imi aduc eu aminte din copilarie, daca il tragi de cap prea mult te poate scuipa!
sefu_alx
QUOTE(driverx @ 18 Jul 2007, 16:46)
radmasa.gif

Ce am pieeerduuuut. M-a pus dracu sa pun AdBlock.
*



regreti ca nu ai vazut reclama? de ce ? radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
vijelie
Nu, el spera la o reclama de implanturi cu silicoane wink.gif
Sony
In testicule. radmasa.gif
vijelie
Nu am zis unde!
Sony
Doar nu si-o baga in nas.
vijelie
Da' in pectorali ce are nene?
Sony
Trebuie sa schimbe camasile.
vijelie
Revenim la subiect: este bine sau nu sa apelam sa acele servicii?
vis-a-vis
QUOTE(SiloS @ 18 Jul 2007, 21:48)
Exercitii inseamna sa apuci de cap si sa tragi de el in toate directiile ... or fi pe bune ?

Teoretic asa e... eu cred ca asa e... a facut careva?
*

Eu stiu pe unii care se trageau de maciuca sau isi legau o greutate de ea... a dat rezultate, dar in ani de zile 04.gif
SiloS
Poate nu au tras suficient de tare...
vis-a-vis
Daca tragi prea tare, se face lunga si subtire... in toate exista o tehnica tongue.gif
Giurisici Fabian
QUOTE(Dsign @ 18 Jul 2007, 19:23)
poate e nevoie... mare...       hai sa facem cheta sa-l facem pe om fericit
*


de fapt nu il faci pe el fericit ci pe doamna sau domnisoara icon_mrgreen.gif
Leo_neb1
De belea!
Supapa_jR
ma vad ca topicul asta ''creste vazand cu ochii'' cred ca se bucura de mai multa reclama decat atunci cand era popup smile.gif)
vis-a-vis
Crezi ca or sa vanda aia ceva produse celor ce au scris p-aci? nedumerire.gif
adip
QUOTE(vis-a-vis @ 18 Jul 2007, 22:44)
Crezi ca or sa vanda aia ceva produse celor ce au scris p-aci?
Noua nu, dar doamnele noastre isi pot oferi niste surprize placute daca ne ofera la randul lor un tratament complet cu curelele alea smile.gif
SiloS
Eu m-as simti jignit daca o gagica mi-ar face cadou cureaua . tongue.gif . Nu vreau sa intru in detalii si sa explic de ce B-) .
vis-a-vis
Eu nu m-as simti jignit, fiindca mi-ar arata pe fata ca n-o satisfac radmasa.gif
driverx
QUOTE(vis-a-vis @ 18 Jul 2007, 22:44)
Crezi ca or sa vanda aia ceva produse celor ce au scris p-aci? nedumerire.gif
*



Ma, ceva clienti or sa gaseasca pe forum...probabil. De exemplu in loc de maciulie de Prestij ar putea pune un vibrator, mai ales ca unele femei mai fac si asa ceva:
Giurisici Fabian
asta e reclama la o firma de optica medicala laugh.gif
saraca ce dioptrii ii trebuie daca confunda maciuliile radmasa.gif
vis-a-vis
Da' ce ma, daca esti miop, iti dispare si gustu'? nedumerire.gif
klaus
O fi fost schimbatorul dat cu spray cu gust de ...
vijelie
Citeze de pe saitul respectiv:
"La o rata de folosire de 3-4 ore pe zi cresterea este sesizabila dupa doar cateva saptamani. Daca se aplica regulat, efectul dorit este vizibil si poate fi masurat. Tu insuti determini lungimea penisului tau in functie de durata aplicarii. [...] Obiectul este purtat pur si simplu pe sub haine si nu incomodeaza fie ca stai jos sau faci sport. Vei fi constient de el dar aproape ca nu il vei simti si nimeni nu va observa micul tau secret."

Pai daca nimeni nu-l observa, la ce folos mai nene atata munca?
driverx
QUOTE(vijelie @ 19 Jul 2007, 10:01)
...
Pai daca nimeni nu-l observa, la ce folos mai nene atata munca?
*



Sa nu mai simti nevoia sa faci pe sculamentu' si zmeul la volan.
Funny
QUOTE(2dor @ 18 Jul 2007, 16:05)
La un moment dat in spatiul de reclama din partea de sus de pe forum apare o reclama la marirea penisului. Am vazut-o si pe asta.

http://www.goodsex.ro/
*



Se spune ca cei care o au mica , mica au spiritul de observatie al dracu' de dezvoltat............. radmasa.gif Nu stiu cum naiba se face , dar si eu am remarcat reclama aia tembela si acum sunt un pic panicat! radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
driverx
radmasa.gif
MiticaLGN
QUOTE(vis-a-vis @ 18 Jul 2007, 21:05)
Eu stiu pe unii care se trageau de maciuca sau isi legau o greutate de ea... a dat rezultate, dar in ani de zile 04.gif
*



Uite ca dau si astia o poza cu chestia asta ... deci daca nu ai bani de aparat cumperi un set de greutati de cantar si te-ai scos
radmasa.gif
Sincer sa fiu nu cred ca merge... daca apar voluntari va rog postati feedback-ul aici smile.gif)
2dor
Recunosc, am spirit de observatie si recunosc o am mica, e mai mica decat cea de cal. Asta e eu pot sa traiesc cu ideea.
Laurentziu83
QUOTE(MiticaLGN @ 19 Jul 2007, 13:31)
Uite ca dau si astia o poza cu chestia asta  ... deci daca nu ai bani de aparat cumperi un set de greutati de cantar si te-ai scos
radmasa.gif
Sincer sa fiu nu cred ca merge... daca apar voluntari va rog postati feedback-ul aici smile.gif)
*


Si daca e prea stransa si se usuca si cade? blush.gif
vis-a-vis
Doar moțu!
Giurisici Fabian
alta reclama radmasa.gif
han_1.6 mpi
ce vreti bre' ? e capitalism democratie libertate smile.gif)
Giurisici Fabian
radmasa.gif 1 capsula -1 saptamana de sex radmasa.gif
iei o pastila si devii taurul comunal radmasa.gif
han_1.6 mpi
poate capsula aia e marisoara si se chiama "pusculita" in care intra cateva sute de euro. cu banutii aia ai garantata o saptamana cu cele mai frumoase fete.
Amedeus
Reclama la pastile de potenta e si pe Antena 3. Vre-o 6 insi tin pe p..a o masa pe care danseaza o tipa. Cica doar 8 RON pastila. radmasa.gif radmasa.gif
ady85btz
QUOTE(Amedeus @ 20 Jul 2007, 00:00)
Reclama la pastile de potenta e si pe Antena 3. Vre-o 6 insi tin pe p..a o masa pe care danseaza o tipa. Cica doar 8 RON pastila.  radmasa.gif  radmasa.gif
*


Si Danut Crime in Direct Senzational Mirifc Nemaipomenit are o asemenea reclama la garsoniera lui...poate e aceeasi....dar acolo apar mai multi batranei si o bruneta radmasa.gif
florin67
Google desi zice ca e impotriva acestor tipuri de reclame la mine pe site am vazut si eu reclama la un produs care e pt marirea penisului. Sincer nu stiu ce sa mai cred cu Google asta. Nu de alt a , dar pe urma sa nu-mi blocheze contul adense pe motiv ca am afisat reclame de genu:)
cosmin_2300
Ți-ai făcut cont pe DaciaClub ca să postezi într-un topic în care nu a mai scris nimeni nimic de 6 ani ...?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.