Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] faruri cu Angel Eyes pt. Clio II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Ia-ma Acasa
Sunt neoane inserate in far, fara ca acesta sa fie decapsulat!
Fie le dau la schimb cu unele stock + dif 3oo RON , fie le vand!

FARUL NU A SUFERIT ABSOLUT NICIO MODIFICARE! Nu a fost decapsulat, dezlipit sau alte tampenii!
C a t a l i n
N-ai zis un preț pentru ele fără altele la schimb...
Ia-ma Acasa
nu stiu cat costa alte faruri! d'aia n-am precizat! pune si tu 3 mil peste pretu' la 2 faruri! o sa ma interesez astazi si o sa-ti dau un raspuns! m-am gandit ca cine e interesat oricum l-ar avantaja un schimb ca ... ce sa faca cu farurile pe care le are?
cbr-ica
pai de ce nu vinzi doar sistemul de ingerashi si iti pastrezi farurile tale?
Ia-ma Acasa
uuf! neoanele alea...nu au sistem de prindere...sunt lipite delicat tongue.gif din loc in loc cu poxipol transparent!
andrey2003
pai cum ai lipit neoanele in far daca zici ca nu l-ai dezlipit??
Ia-ma Acasa
eeeeh! pai vezi! asta-i chestia inovatoare cu farurile mele! nu-ti pot spune decat ca m-am chinuit! tongue.gif iar daca nu ma crezi poti sa vi sa vezi si sa te convingi! smile.gif
marius2606
cred , nu , de fapt sunt sigur ca ai cumparat neoane , apoi ai scos becurilede la faza lunga le-ai lipit usor si apoi le-aiconectat la pozitia masinii. nu-i asa ?
oricum a iesit ceva foarte frumos si te felicit !
Ia-ma Acasa
pai ... merci happy.gif nu prea inteleg ce zici u pe acolo huh.gif dar am desfacut muuulte tongue.gif ma bucur ca am gasit alternativa...ca sa nu fiu nevoit sa tai faru sa...bla blaa dry.gif
Ia-ma Acasa
uuuuuup drunksinging.gif
Ia-ma Acasa
166.gif up
Ia-ma Acasa
uup argue.gif
Marty
QUOTE(Ia-ma Acasa @ 7 Aug 2007, 20:44)
ma bucur ca am gasit alternativa...ca sa nu fiu nevoit sa tai faru sa...bla blaa dry.gif
*


Da, da' au gasit-o altii cu multi ani inaintea ta.wink.gif Bagi faru' in cuptorul incins la 120 de grade, lasi 10 minute, scoti faru' si dai geamul jos (pentru ca intre timp s-a-nmuiat adezivul). wink.gif
Ia-ma Acasa
mey cum le stii tu pe toate wub.gif eu n-am folosit o metoda atat de rudimentara happy.gif , daca tot zici ca e ... de multi ani de zile! huh.gif pur si simplu am bagat inelele pe gaurile alea...unde stau becurile! tongue.gif stiu ca nu e loc daca te uiti wink.gif ...dar trebuie sa fi mai atent mellow.gif
deasemenea scrie suuus de tot ca nu am decapsulat farul blink.gif iar daca mai vrei sa fii destept go somewhere else sofer4.gif ca ejti cam post-336-1110552475.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.