Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] masina mica, ieftina si buna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mandgeo
Conditii generale: sa aiba tabla ei, motoru sa nu haleasca ulei sau combustibil, capacitate cilindrica mica, sa fie usor manevrabila, sa fie inscrisa in circulatie si fara probleme in acte.

Pret orientativ: 1000 de euro (+/- 500 euro).

Cred ca s-ar incadra in descriere (in ordine) Tico, Renault 5, Golf 1, Fiat 850.

Contact: mandgeo pe YM (nu dati ADD. este suficient un mesaj scris bine)
0722 522 668 (nu raspund la bipuri)

Astept propunerile pe PM, insotite de fotografii.
mandgeo
cel care imi gaseste o masina buna are o lada de bere din partea mea biggrin.gif
Rhadoo_4
O Solenza nu te intereseaza?
cbr-ica
la banii aia nu cred ca ai vreo sansa sa iei ceva cum trebe.
si in zilele noastre sa dai banii pe o conserva fara A/C e sinucidere. si la 1000eur nu gasesti cu A/C. Bugeteaza mai mult!
mandgeo
stiam eu ca berea atrage oferte biggrin.gif

driverx, datele problemei ar suna bine, dar imi depaseste bugetul. oricum, ar fi de vazut. baga si tu niste poze la thread-ul tau si anunta-ma pe PM.

Rhadoo_4, mai mult ca sigur imi depaseste bugetul. pentru economie de timp puteai sa spui si pretul.

cbr_ica, masina cu AC nu se cumpara vara. am zis eu ceva de AC?! ai vreo oferta pentru mine?

PS. am primit notificari si pentru post-uri pe care nu le mai vad. probabil ca moderatorii sterg tampeniile. daniel_p, nu-ti face tu griji pentru bugetul meu. argon, esti glumetz rau.

astept oferte concrete, cu poze, cu detalii, cu tot tacamul, eventual pe PM ca sa nu facem ditamai carnatu din threadu' asta.
mandgeo
up
mandgeo
up
CriSTI68
propun un Trabant 601
mandgeo
mdea...ar fi o idee.
astept detalii (complete) pe PM.

31 Jul 2007, 20:57:
Adrianno, ai vreo oferta pentru mine sau ai vrut doar sa-mi dai un sfat.

In orice situatie, ideea nu pare rea, dar depinde la ce pret.
CriSTI68
sar putea o oferta, asta numai daca dau de nenea care are o pasiune pentru acea marca smile.gif
mandgeo
oki doki. astept
tarzy
ptr trabant cauta pe aici: www.trabi.ro
mandgeo
up
CriSTI68
Renault 12 1972 500 euro ?
mandgeo
nu cred smile.gif
CriSTI68
dacia berlina
dacia break
mandgeo
fara dacie, cu toate ca ma am piese. mai bine trabant
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.