Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Capace de roti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Alex G.
Vand urmatoarele capace de roti pentru Dacia 1300:

user posted image

user posted image

(faceti abstractie de mizeria de pe automobil)

Fiecare capac este compus din 2 parti, o parte centrala din metal si discul cu "spite" din aluminiu. Merg trase la perie la polizor pentru a straluci. Nu m-am complicat cu ele deoarece stiam ca-mi vin capacele mult dorite (de la curatatorie, sunt capacele ei originale) pe care le-am si montat pe masina adica astea din poza:

user posted image

De asemenea vand stergatoare de pa o Dacia 1300, marca este IPAS cred. Le vand fiindca imi plac mai mult ale mele de la UAMT.

user posted image

user posted image

Pret pentru toate capacele: 40RON
Pret pentru stergatoare: 15RON

Pret pentru toate la un loc: 50RON.

Cine le ia pe toate primeste bonus o pompa de benzina de pe care se pot recupera probabil parti componente. Membrana este noua, in rest pompa am dat-o jos de pe masina mea doarece tragea aer fals.

Alex
Alex G.
Dau si cheia de la antifurt.

Am primit propuneri doar pentru capacele exterioare, fara "miezul" care le fixeaza. Pretul a fost propus corect, doar ca nu stiu ce-mi ramane de facut cu capacele interioare, cine le cumpara?

In continuare prefer sa le dau pe toate deodata. Dar daca se gasesc cumparatori pentru toate, atunci dau si descompletat.

Alex
Kruger
Merg puse capacele alea si pe jante superbalon din astea de 1,65 ? Multam
Alex G.
Decat sa spun o prostie pentru a vinde marfa si apoi clientul sa fie nemultumit mai bine spun ca nu stiu cum arata o janta superbalon. De fapt cu siguranta am vazut dar nu stiu sa le diferentiez.

Daca ajuta, eu am jante de Dacia 1300 cu cauciucuri 165/70/R13 daca nu ma insel.

Poate se pricepe cineva sa ne lumineze. Imi pare rau ca nu pot furniza informatia.

Alex
alex-mun
merg puse fara probleme si pe jenti late, eu asa am pe masina, chiar si cercurile , doar ca tre sa sudezi in gaura din mijloc o tablita cu piulita sau cel mai simplu sa iti iei un set de antifurturi
spor la vanzare smile.gif
Corneboy
Nu ai asa ceva..?
Alex G.
Pai sunt identice, cele pe care le vand eu, nu?

Alex
Corneboy
Nu sunt chiar identice uitate mai bine la spitze! Ale tale sunt mai mici alea mele mai mari! dar daca ai 4 bucatzi din alea cum ai tu ma intere wink.gif
Alex G.
Am 4 capace exact cum se vad in fotografiile postate de mine. Intr-adevar spitele sunt mai mici. Am si cheia de antifurt. Am sa te rog sa-mi trimiti pe mesaj privat adresa unde vrei sa ti le trimit, daca doresti.

Numai bine,
Alex
henrytoivonen_ro
tovarasi,
unele sunt de 1300, altele de 1100
adica unele sunt pe 13 si altele pe 15, de-aia sunt spitele mai mici
Corneboy
merci mult henrytoivonen_ro ca ai lamurit situatzia biggrin.gif
Eu a nevoie de capace pt 1100!

Multzumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.