- nov 2002, alb, injectie
- unic proprietar, condusa doar de mine, de obicei singur cu max 2 adulti + 2 copii (in concediu)
- ulei aral 20w50 schimbat la fiecare 5 mii km, cu tot cu filtru (cat bag atata scot)
- filtru benzina + aer schimbate la fiecare 10 mii km
- radiator cupru schimbat in iarna (avea o mica fisura) - are antigel recomandat la LGN tot timpul anului
- acumulator nou Caranda (are cateva luni)
- anvelope Matador (au 20 mii km, mai tin inca atat cel putin) - am schimbat Montana cu care venise ca nu le mai suportam. Rezerva este nefolosita.
- toba finala (amortizor zgomot) schimbata luna asta, inainte de o mini-vacanta
- motoras ralanti schimbat luna asta, inainte de o mini-vacanta (cel vechi mergea dar mai facea figuri)
- este la al doilea set de placute (mai tin si 10 mii, depinde cum mergi) si ferodourile sunt alea din fabrica
- diverse operatii mici de intretinere facute cand a fost cazul (uns pedalier, bucse teflon caseta directie, garnituri etrier + ferodouri, inlocuit lichid frana, etc).
- nu am tractat rulota si nu am carat cartofi, borduri, etc.
- singurul "tiuning": RCD panasonic cu 4 difuzoare + jaluzele laterale luneta + spate (daca trebuie ii pun si-un kinder la antena)
- ITP valabil pana in toamna 2008
- interiorul a avut huse la care am renuntat ieri = este ca nou

Am rude intr-un service mare al Dacia si toate reviziile sunt facute acolo. O vand pt ca nu are AC iar copii mici sufera de caldura mai tare ca adultii.

Hai ca daca ma mai gandesc mult la ea poate n-o mai vand.
As zice un 2700 EUR ca fiind pretul corect.

27 Jul 2007, 08:54:
Pretul e relativ, abstract si foarte discutabil.