Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Chrysler 300 C
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
i_am_sleek
import America, pret 22000 euro
cmandrei
Este inmatriculata ?
i_am_sleek
nu ... maine ajunge din america
oricum pretul este sub piata cu peste 7ooo euro
C a t a l i n
Nasol atunci...
Extras din Reguli pentru Bursa:
QUOTE
7. a ) Desi acesta este un forum auto, el NU este un loc pentru samsarii de masini! In consecinta, cei ce vind masini/motociclete/scutere etc. aduse din vest si care NU sint inmatriculate in RO, sa NU publice astfel de anunturi aici! ORICE post sau topic care NU se conforma cu aceasta regula este sters fara avertizare, iar autorii anunturilor primesc BAN PE MINIM 15 zile calendaristice fara alta avertizare.
l@u
Nasol ptr. el !
i_am_sleek
masina e a mea... mi-o aduce un var...
Nu e inmatriculata pt ca inca nu a ajuns in tara... peste o sapt o sa fie inmatriculata...
daca pentru asta se da 15 zile ban.. fie
Iti multumesc Catalin Marinarul pt spiritul de observatie, in momentul cand iti vei vinde DACIA voi fi atent la randu-mi ca anuntul respectiv sa se conformeze regulilor acestui forum.
C a t a l i n
Mi se pare corect.

Dar, de ce o vinzi? radmasa.gif
i_am_sleek
pai....
eu am vrut lexus is si nu a gasit sa imi cumpere si atunci am vrut 300c -ul, insa dupa ce la luat si l-a pus pe vapor sa vina pana a ajuns a gasit si lexusul in cauza... si am zis ca daca reusesc sa vand chryslerul o sa cumpar lexusul si daca nu raman cu ea...
cam asta ar fi
argon
in pret sunt incluse si taxele aferente inmatricularii ?! ca sunt destul de mari
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.