Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: My DACIA 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
K-tlyn
smile.gif Salutare tuturor!!! Sunt nou pe forum dar am mai intrat de cateva ori si doar m-am multumit sa vad unele dintre frumusetile de masini postate aici. Ma numesc Catalin si am o DACIA 1300 de care sunt atasat si care imi "fura" majoritatea timpului liber. Am sa va arat cateva fotografii cu ea...
preghicialex
Later edit: Retrag ce am zis. Au aparut poze smile.gif
driverx
smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Kruger
smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif ce rupt
K-tlyn
Asa si? Hai nu mai spune... Foarte amuzant.

Si ec ai vrut sa spui cu asta???
Imi cer scuze, dar astzi netul si calculatorul nu ma prea ajuta... si de asta am postat intai figurinele alea acolo...
tarzy
faina masinuta ta, merita sa fie inscrisa la Retromobil
K-tlyn
Merci pentru apreciere. Data viitoare promit ca vin cu niste poze de la interior si eventual de la motor.
Kruger
wub.gif imi retrag si eu cuvintele
floryyn
Frumoasa masinuta ta! Din ce an e? Oricum, cel mai bine ar fi sa postezi despre ea la frantuzoaice. Acolo sunt baieti extraordinari, pasionati si cunoscatori in ale Daciei 1300, frantuzoaica sau mai putin frantuzoaica...
brigada_diverse
sa o folosesti cu palcere, e ingrijita si banuiesc ca merge si f bine.nu am vazut multe pers care sa intretina masinile.bvo
diaconuliviu
http://www.daciaclub.ro/DACIA-1300-frantuzoaica-t5603.html

Aici e despre frantuzoaice si mai e un topic cu poze.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.