Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] subwoofer
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
razvant
Subwoofer tub, Pioneer , 400 w rms, diametrul difuzorului 30 cm.Tubul are si suport si chingi de prindere.Suna foarte bine.Pret 500 ron negociabil.
razvant
Pret nou 470 Ron
razvant
450 Ron.....si ne oprim...
luciank
Ceva poze si niste link-uri spre modelul tubului, se poate ?
razvant
Tubul este cumparat ,nu este facut de mine.Dimensiunile 67cm lungime cu un diametru exterior de 37 cm.Eu l-am dat jos de pe l
Logan cand am vandut masina,iar la cea noua care are portbagajul mai mic nu se mai preteaza...Pun si niste poze desi nu stiu daca ajuta prea mult...important e cum suna....parerea mea...
norisss
esti amabil sa pui o poza a sub-ului fara grila de protectie, si eventual sa precizezi exact denumirea difuzorului?

poate imi fac un upgrade....


toate bune.
razvant
Pai cred ca e la fel cu cel pe care il ai si tu de vanzare ....e luat din Orhideea ,am dat vreo 600 de ron pe el la vremea respectiva.Nu mai am cutia lui sa-ti dau indicativul si mi-e lene sa ma apuc sa-l desfac....
norisss
ok, merci.

razvant
nu este nimeni interesat?
altieri
o statie ceva nu dai la el?
eu incerc sa imi incropesc o linie....
merci
razvant
Daca te intereseaza , am o statie Extreme de 300 de W......putem discuta.....
razvant
Subwooferul si statia la 550 Ron....eu zic ca e un pret super decent ,iar marfa este de calitate

11 Sep 2007, 17:23:
up
razvant
up

28 Sep 2007, 17:48:
up
razvant
up
razvant
up
parpanel
Un cod sau link pentru amp te rog. Cate canale are, filtre, etc?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.