Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Hayon Clio 3 lovit
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
r_vlad
Hayonul a fost pe masina mea, este indoit dar cand era pe masina se inchidea perfect. In poze se vede ca muchia/nervura aceea de pe mijlocul hayonului nu este indoita deloc. Pretul unui hayon nou este de 1200 lei.

Pret: 400ron negociabil
cristianxxl
Altceva de pe clio nu mai vinzi?
r_vlad
Mai am semnul de la Renault din fata pentru CLio 3 dar are cele doua cleme de prindere rupte ( se poate monta cu putina rabdare )
hellcat
Fara riscul de a deranja pe cineva...chiar am ajuns sa vindem table indoite?!...si pe bani seriosi, nu gluma!! wink.gif
r_vlad
Sincer, eu daca nu as avea CASCO nu m-as supara sa gasesc de vanzare un hayon la mai putin de o treime din pret si care necesita 2-3 ore de atentie din partea unui tinichigiu pentru a arata ca nou.
Tie iti place sa dai 1200 RON pe o tabla indoita din fabrica ?
In plus mai bine il valorific eu decat baietii buni din service sau de la asigurari.
Acum ce sa zic fiecare cum vede problema dintr-un anumit unghi ( eu vad din unghiul unui student care plateste o jumatate din rata masinii si pe care nu l-ar deranja niste bani in plus )
hellcat
QUOTE(r_vlad @ 3 Sep 2007, 20:32)
In plus mai bine il valorific eu decat baietii buni din service sau de la asigurari.
*


Vladut,...tocmai asta e problema p-aici...cam toata lumea cu Clio 3 are Casco...iar daca "un restaurator" de Clio 3 serie limitata Dauna Totala ti-ar oferi banii ceruti, ce?...nu l-ai da? wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.