Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Uniden LRD 967 Radar Detector
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
laguna_2_interceptor
- Vand detector radar UNIDEN LRD 967... conditie: folosit, in perfecta stare optic si functional... legat de performante pot spune ca este peste medie, are cam toate optiunile, alerta voce feminina, SWS etc (mai multe info pe link producator), foarte multumit cat l-am folosit, cumparat din USA, unic proprietar, vine in ambalaj original, inainte de el am avut Cobra 9930 si pot spune ca era inferior... l-am inlocuit cu un Beltronics RX65 deoarece e virful detectoarelor in opinia mea...

- Pret fix: 100 EUR

- pentru alte informatii vizitati site producator:

http://www.uniden.com/products/productdeta...?product=LRD967
laguna_2_interceptor
PRET NOU: 70 EUR excl.gif excl.gif excl.gif

excl.gif excl.gif excl.gif UP excl.gif excl.gif excl.gif
laguna_2_interceptor
250 RON excl.gif excl.gif excl.gif UP excl.gif excl.gif excl.gif
laguna_2_interceptor
200 RON ultimul pret excl.gif excl.gif excl.gif UP excl.gif excl.gif excl.gif

- modelul este forte performant raportat la alte marci facute pe vapor care costa 400 RON in magazin si se arunca toti sa le ia... nu dau marca sa nu incalc regulamentele...
htbrain22
vad ca esti din Iasi. Pt. Bucuresti care ar fi conditiile de livrare?
laguna_2_interceptor
- 200 RON plus taxa curierat rapid cu plata ramburs la livrarea coletului in orasul de destinatie... daca te hotarasti am nevoie de adresa exacta unde vrei sa primesti coletul, datele tale (nume, prenume si serie buletin) si un numar de mobil unde poti fi gasit...

L.E.: repet, daca te hotarasti sa il cumperi, azi (VINERI) pun coletul la SPRINT CURIER si maine (SAMBATA) il ai livrat...
laguna_2_interceptor
- VANDUT!!! se poate inchide, multumesc...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.