Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] spatiu de depozitare LOGAN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
unEL
Ma intereseaza:
Spatiu depozitare central de sub consola centrala.
Masca consola centrala de Prestige.
Manere usi de prestige.
Activare din computer pt. avertisment sonor daca nu pui centura de siguranta (am 10 puncte numai pe centura luate), si alarma masinii.
Mecanism geamuri electrice spate cu butoane si instalatie.
Si mai caut tot felul de maruntisuri care pot fi puse pe un laureate (fara tiganisme sau linie audio/video) poate GPS dar ieftin......
Poate si ceva pt reducerea zgomotului din masina (dar nu prea sofisticat ca oricum tin geamul crapat (fumez).
Astept sugestii si oferte aici sau pe PM.

P.S. Saptamana asta schimb culorile din bord si consola centrala (albastru cu ace rosii). rolleyes.gif wink.gif rolleyes.gif wink.gif rolleyes.gif wink.gif

Am uitat sa mentionez. PRETURI DE BUN SIMT ca pt. 10-20 ron in plus (adica ce dau pe curier) ma duc si le iau de la reprezentanta de unde iau si factura si ma scap si de TVA.
silviu_79
mecanism geamuri electrice spate am eu la 350 ron plus instalatie si butoane la 70 lei.
unEL
Am notat biggrin.gif
unEL
Noutati ceva ?
Are cineva de vazare body-kitt`ul ala care a aparut la reprezentante, ca e frumusel, mai ales bara fata si spate. Sau macar bucati din kitt.
Astept.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.