Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] SOLENZA, NOIEMBRIE 2004, 28000KM
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
V.Radu
Dacia Solenza, fabricatie noiembrie 2004, model Confort, 28000 km, casco pana pe 06.11.2007, ITP valabil pana pe 16.12.2008. Servo directie, airbag sofer, inchidere centralizata, geamuri electrice fata, Radio Casetofon SonyXplode + 4 boxe Xplode, carte service, ulei + filtru schimbat la fiecare 6000km, unic proprietar, accept orice teste, ALBASTRU MARINE . PRET 5200 EU usor negociabil
Braveheart
bafta la vanzare, eu zic sa mai lasi de la tine..un logan laureat din acelasi an cu aprox acelasi km si cu A/C e numa cu 7-8oo mai mult..ce zici de asta.. wink.gif
V.Radu
da... dar e logan, oricum pretul la solenza mea este negociabil, dar sper ca nu vb serios cand compari o solenza cu un logan, daca avea A/C nu o vindeam, si in afara ca laureatul are A/C, ce ar mai avea in plus?... scaune reglabile pe inaltime si poate 1.6 90cp, ceea ce nu e cine stie ce diferenta, crede-ma

Braveheart
de montat a/c-ul costa vreo mie de epuroi..crede-ma biggrin.gif si in afara de dotari ar mai fi ceva de spus despre diferentele dintre cele 2 masini.. wink.gif bafta la vanzare oricum ! smile.gif
marius_constantine
ati facut din solenza o legenda ...
V.Radu
Ai mei au Logan preferance 1.6 din septembrie 2004, luat printre primele masini, stiu ce inseamna logan, credeti-ma, daca vrei masina de familie incapatoare si puturoasa , ese ok loganul, + consum de 10l in oras, altfel, iti iei solenza
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.