Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] jante aliaj Clio
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristianxxl
Si boxe originale pt spate-pt usi fata si bord am difuzoarele, parbriz , jante aliaj frumoase nu tre sa fie noi.Cristi -0723654606
wrcristi
sal
am originale cu cauciucuri cu tot
vezi poze
750 RON numai jantele
1000 RON cu anvelope
cristianxxl
Explica-mi te rog daca jantele alea au antifurt (la ford aveam niste capace care se desfaceau cu o keie speciala sa nu mi le fure).Cauciucurile sunt matador vad ,dar nu imi dau seama daca sunt de iarna si cit sunt de uzate pt ca sunt ude sau nus ce au pe ele.Ma intereseaza oferta ta daca au antifurt, insa momentan nu dispun de suma, tre sa fac actele pe masina si sa-i pun parbriz.Probabil ca in maxim 2 saptamini o sa am banii, pina atunci mai studiez piata.
Orice detalii despre jante si cauciucuri sunt binevenite.Tre sa aflu ce cauciucuri am pe masina ca sa stiu daca e cazul sa iau doar jentile sau tot paketul.Merci!
wrcristi
sal
rotile sunt noi, originale de clio alizée,dar au fost depozitate intr-o magazie si erau putin murdare asa ca a trebuit sa le spal putin
nu am antifurt dar se gaseste in targ
peste doua saptamani plec putin si revin dupa alte doua asa ca daca te hotarasti da-mi un semn
andr3y
cum adica sunt noi ? nefolosite ? unsure.gif
wrcristi
rulaj de 300km
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.