Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] computer de bord si accesorii
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cosad
vand indicatoare bord logan cu comp de bord ( 750 km )culori alb(fondul) si rosu(acele) +maneta +conectori spate si ca bonus pinii aferenti
Pret 250 RON
0721890126 adrian
cosad
up !! se mai poate negocia

are si consum instantaneu bineinteles

up tot setul 200 RON !!!!
Raress
Poti sa mi le trimiti cumva in Bacau sau in Iasi cumva?? ahh si nus tii cumva pe cienva care poate sa mi le monteze in Bacau sau Iasi??? biggrin.gif plss
cosad

sorry vreau sa le dau personal ...in trecut am avut ceva probleme cu trimisul prin posta ( sunt sensibile si la posta le trantesc
)
Raress
dak fac un drum pana in bucuresti cat ma costa sa si le motez pe undeva sau la tine dak te pricepi (ceasurile + manopera), ca as avea un drum probabil la buresti pe undeva la saptamana viitoare
cosad
din pacate nu ma pricep dar sunt pe forum care monteaza si cu materialul clientului
Giurisici Fabian
de unde ai cumparat conectorii care intra in bord?
cosad
asa am cumparat tot setul din Pitesti
bord+maneta cu buton CB+conectori +pini pentru modificare
nova_invicta
bordul este cel din fotografie ? daca esti dib buc si nul-ai dat ma intereseaza
cosad
da anuntul este valabil iar bordul este cel din poza si sunt din bucuresti

adiya
Scuze de offtopic dar considera-l ca pe un up.
Acea margine argintie\nichelata este atasata la cel doua inele sau este vopsita? Pare un bord de Prestige caruia i s-au schimbt folia si acele.
Merci de info.
cosad
marginea este atasata dar se poate scoate foarte usor
nova_invicta
ultimul pret care este?
adiya
Intr-adevar nu sunt de Prestige. Eroarea mea. Eu vreau dunga smile.gif sau macar daca vrei sa-mi spui de unde e procurata.
cosad
din targ autovit sau Pitesti magazine piese auto
TBonu
Deci practic nu e modificat pentru slz, mai trebuie dati bani si pe modificare nu?
cosad
mai trebuie niste placute de textolit (contacte pentru prizele tale ) , un fir tras de la calculatorul de injectie pentru CB si multa rabdare
cosad
bonus 2 carti tehnice ( electrica si mecanica ) pentru service Solenza
ionutz72
Ultimul pret?
cosad
180 RON ultimul pret !!! pentru tot setul
mandgeo
parca as fi interesat, dar avand in vedere ca il cumpar pentru mine...numarul de km...se poate rescrie???
cosad
cred ca da , am vazut pe oferte ca se poate
cosad
170 RON ultimul pret
Raress
Iti dau eu 1 milion 700 daca mi-l trimiti prin fan courier sau altceva asemantor la Iasi, platesc eu si costul de transport. Astept raspuns.
cosad
up ...din pacate as vrea sa il dau personal in Bucuresti ( am avut experiente neplacute cu livrarea prin curierat)
unEL
Saptamana viitoare ajung in buc.
Ma intereseaza bordul fara maneta,cabluri si manuale.
Daca gasesti o combinatie ma bag eu.
Ma intereseaza sa aibe consum instantaneu si maxim 1000 km.
Vreau proba si sa stiu daca e pt. benzinar.
Raspunde-mi pe PM te rog.
Multumesc

sofer1.gif
dan.gutu
Cati km are bordul acum pe el?
cosad
150 RON _ pret de sarbatori !
OldMan
ma intereseaza cablurile de legatura, poti sa faci un pret?
cosad
Se vinde tot setul complet .
ciprianeduard
Ma intereseaza pt un prieten dar sa i-mi spui sti la ce pin din calculator se leaga?
cosad
up
cosad
daca intereseaza pe cineva negociem.
cosad
up
Dead666Ghost
daca le separi eu vreau manetele...vroia cineva doar cadranele...fa un pret separat....
mandgeo
Daca "fantoma morta" vrea doar maneta (ca e doar una), cumpar eu tabloul de bord (pentru atunci cand o fi cazul), dar as vrea sa-l vad in actiune si bineinteles sa-mi spui cum se monteaza / cum se dau km inainte... biggrin.gif

Fa-ne niste preturi frumoase... smile.gif
cosad
Setul se vinde complet . Alimentare ca sa vezi cum functioneaza computerul de bord , sa selectezi meniuri ,km se pot da inainte cu un generator de impulsuri .Proba pe masina nu am cum pentru ca posed un VW .

puiu82
Ai PM.

14 Jan 2008, 11:57:
Dle Cosad,la PM,n-ai binevoit sa raspunzi.
Te mai intreb o data:Ultimul pret si cand esti dispus sa ne intalnim?
Sunt din Bucuresti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.