Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] 2 canistre benzina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ramm
Vreau 2 canistre benzina cum erau mai demult din tabla si care sa se inchida bine. Sau poate stie cineva un loc de unde pot cumpara noi (as prefera noi), volum util aprox 25 Lt.
10x
dizzy
La CORA gasesti canistre metalice de 20 litri noi noute
ramm
Danke
l@u
Si in Praktiker sunt ...exact ca cele de pe timpurile ,,bune"
ramm
Am fost in Praktiker cand imi cautam palnie si nu am gasit, cam subtire sandramaua aia de magazin.
l@u
In Gl. sunt ...am vazut chiar ieri
ramm
La Cora mai mari de 10 Lt nu au, iar ptr cele de 10 Lt nu se cunoaste pretul..alte idei?
cristigeo69
o canistra comunista 20L...se inchide bine ii trebuie o vopsea exterioara...15 roni

0740.062.881 \ 0730.417.644
tarzy
am vazut ieri la Praktiker Vitan .... aveau si de 20 litri, dar ... erau facute mai ptr "consum" din tabla super subtire, decat deastea mai bine de plastic.

aveti idee unde se pot gasi garnituri ptr canistrele comuniste? eu am cam 4 buc din care la una singura "rasufla"
argon
offtopic: iti faci singur prin decupare dintr-o bucata de cauciuc de grosime corespunzatoare.
einstein1984
Am vazut odata si la XXL, acum Penny market, dar la aia stocul variaza mereu. Si la unele benzinarii mai gasesti.
driverx
Am vazut in Selgros. De 20L cu 70 RON.
ramm
Danke, mi-am luat ieri din Praktiker Voluntari cu 76 ron canistra de metal, volum 20 Lt, cu inchidere meseriasa si garnitura cauciuc.
Se poate inchide, multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.