Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reuniune DaciaClub
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
mastersync
Ce ziceti ca... in weekenduri , duminica de preferat , macar odata la 2 saptamani , sa iesim care avem timp , si posibilitatea , sa ne intalnim undeva in centrul bucurestiului , pe la Parcul Herastrau de exemplu , banuiesc ca stiti multi dintre voi unde este , sa bem o bere , sa spargem o samantza , si sa discutam , povestim si bune si rele , despre novele noastre .


Astept pareri smile.gif
pastrama
Arunca un ochi pe la Intalniri.
mastersync
am vazut acel topic . eu ma gandeam la o reuniune aparte a novelor , nu a si berlinelor , sau solenze , etc .
Kruger
Pai man...ideea e simpla. Daca toate daciile abia reusesc sa se adune o data pe luna cat de cat, intr-un loc deja arhicunoscut. Cate nove crezi ca poti sa aduni ? Tu...si inca doua ? Eu iti urez succes, dar din pacate comunitatea asta e plina de figuranti care au dacii, dar sunt mai trufasi decat altii cu masini adevarate care au ce sa arate si ce sa demonstreze.

Hai sa-ti spun un "secret". Mai bine primit am fost la intalnirile unor cluburi unde vezi masini din filme, decat la intalnirile dacia. Si asta cu toate ca merg cu cazanul meu verde ruginit.


Hainoisafimsanatosi.
smecheras
eu unu vin...daca organizati ceva...i'm in...sa fie totusi in bucuresti...
Kruger
Pai uite aici. E foarte organizat.

http://www.daciaclub.ro/Bucuresti-page-15-t48363-s420.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.