Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] triunghi oglinzi interior
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sonycu
Salutare

Doresc sa montez pe masina din semnatura oglinzi electrice

Bun, problema consta in triunghiul interior din care fac reglajul.. din moment ce o sa montez oglinzi electrice nu o sa mai am nevoie de maneta cu care actionam inainte reglajul oglinzilor.. prin urmare daca o scot o sa ramana gaura si o sa arate urat.. acum, ma intereseaza acele triunghiuri sa le cumpar de la cineva.. am inteles ca cei cu versiunea prima nu au reglaj din interior si prin urmare acel trigunghi este intact.. ofer la schimb oglinzile cu reglaj din interior..

Cu stima, Cristi
S.S.I
am eu acele triunghiuri de solenza prima...au cate o gaura fiecare exact in dreptul in care iesea tija de rejlaj dar gauriel sunt astupate de 2 Twitere..pe mine ma intereseaza oglinzile cu reglaj din interior.
sonycu
pai daca au gaura nu ma intereseaza, eu vreau triunghiurile intacte !!

ca asa puteam si eu sa astup gaura de la ele..
adiya
Solenza Prima are reglaj din interior. Ce te intereseaza pe tine se gaseste pe modelul Europa.
P.S. Si eu la Logan tot cu niste tweetere am rezolvat problema.
Uite un link pentru ceva low cost.
sorin1983
daca ar fi sa iti dau plasticele si sa imi dai oglinzile cu reglaj cat ai mai cere? mentionez ca ti`as da si oglinzile mele desi nu stiu la ce ti`ar folosi smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.