Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Subwoofer Hertz Hi Energy 700 RMS
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Toto - BOD
Cum spune titlul, subwoofer Hertz Hi Energy de 700 RMS. Subwooferul este aproape nou, folosit cam o luna. Am nevoie de bani, deci vreau sa-l dau. Pretul este mai mult decat rezonabil, 550 de RON in care e inclus si transportul.
claus
pune si tu un cod pt el, o poza, un link ..
e cu incinta, e fara ?
nu de altceva, dar suna interesant tongue.gif
Toto - BOD
Salut claus! Problema e ca am dat anuntul pe mai multe forumuri si datorita pretului m-au apelat mai multi. Oricum vazand ora la care mi-ai raspuns esti al doilea, si daca cumva se razgandeste primul si tu il mai vrei, e al tau la aceeasi bani!

Ca sa iti raspund si la intrebari. Incinta in care il tineam nu era a mea, era luata cu imprumut de la dealerul de la care am luat difuzorul, si cum dau subul nu i-am mai platit si cutia. Daca te intereseaza cutie, pot sa vorbesc cu omul si face special pt difuzorul ala la un pret rezonabil (cam 150 RON cu tot ce ii trebuie).

Poza am atasat, linkul este urmatorul http://www.hertzaudiovideo.com/default_en.htm si cod HX 380 D, 98decibeli/spl . Subwooferul se aude extraordinar, l-am avut pe un Audison SRX2 600w rms.

Te salut!
claus
salut toto
foarte potent difuzorul.. mi-ar placea la nebunie sa il iau biggrin.gif acum.. sa vedem cu celalalt cumparator cum sta treaba
si.. ar fi interesanta si o cutie pt el, mai ales ca e bun pretul de 150 lei
Toto - BOD
subwooferul e dat! topicul se poate inchide.

claus, tipul de la care am luat eu subul are unul aproape ca al meu (din cate stiu eu cel despre care vorbesc e HX 380 spre deosebire de al meu care era HX 380D). Ii cer detalii si iti zic despre el daca esti interesat. Pretul e de 500 RON insa nu stiu detalii exacte despre el (cat timp a fost folosit si asa mai departe). Iti dau mesaj pe privat mai pe seara sau cel tarziu maine dimineata!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.