Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] orice piese,preturi accesibile
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
teile
Vand orice piese reno si dacia.
Preturile sunt cu cel putin 30% mai ieftine decat in magazin.
Livrarea pieselor se face in toata tara prin curier rapid sau prin Posta Romana(asta depinde de greutarea si dimensiunile pieselor )
Pentru a va face o idee va spun pretul bucsilor ptr puntea spate de reno laguna II,acesta fiind aproc 200 lei + transport(asta in cazul in care cumparatorul nu este din craiova)
Preturi pentru alte piese va pot comunica de luni 8.10.2007
Tel: 0740.592.618
Persoana de contact: Vlad
Azreil
M-ar interesa si pe mine , te rog , un pret pentru o curea de accesorii pentru Logan , varianta cu AC si Servo , si un stop dreapta varianta cu semnalizare alba. Ms.
teile
Din pacate pretul ti`l pot spune luni dupa ora 18:00 .
Daca lasi un numar de telefon te voi suna luni in jurul orei 12:00
sorin007
suport pompa servodirectie ptr.motor de 1.4 renault (se prinde de bloc pentru auto care nu sunt dotate cu servo )
teile
Un pret pentru suport nu pot spune momentan,luni seara ti`l voi comunica.
Tripla este in jur de 135 ron iar kitul de distributie complet este aprox 380 lei.Preturile exacte,dupa cum am mai spus le voi posta luni seara.
Numai bine!
cristianxxl
Daca esti din Buc poate facem cumva sa ne cunoastem...am nevoie de mai multe piese pt maisna din semnatura.
sinaxis
As cumpara protectii aripi Logan MCV!
teile
Luni voi posta preturile exacte pentru toate pisele de mai sus.
Numai bine
l@u
Capac prezoane janta Sinaia este ? Daca da , ce pret are .Multumesc!
gogota_69
Capac roata tip Bucuresti ai da-mi un pm sau daca are cineva care are sa-mi dea un pm plsss.Ciao
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.