Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA 1998 cu GPL
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionut.tanase
Vand Dacia 1310 (apx 75.000 Km rulati)
-an fabricatie: 1998;
-motor 1.4 ;
-cutie 5 tr. ;
-GPL Landi Renzo (consum 6-6.5 l/100km extern si 8 l/100km intern);
-culoare Alb Nova (vopsita de curand, o facusem pentru mine inainte de nunta (01.09.2007) iar acum dupa nunta vreau si eu altceva... smile.gif );
-anvelope Michelin MXT bune (toate 4 la fel);
-directie facuta si rotile echilibrate + mecanica fata;
-amortizoare pe gaz Bilstein ;
-baterie buna (cumparata acum 1 an jumate);
-placa+disc+rulment presiune schimbate;
-ulei Liqui Molly + aditiv cu teflon (cu spalare de motor in prealabil);
-chedere usi + portgabaj schimbate acum o saptamana.
-rulmenti fata/spate schimbati acum o luna;
-fise Bosch, bujii Renault, platina+capac delcou schimbate recent;
-nu a fost "alergata", folosita la carat sau alte activitati agricole tongue.gif ;
-masina in care au circulat preponderent 2 persoane (rareori 1 sau 2 persoane in spate);
-proprietar.

Tel: 0766263336 sau 0723008047

pret: 1500 euro (5000 RON).

ITP valabil pana in 2008.

PS: Pozele sunt facute ieri iar punctele negre care apar in unele poze sunt niste muste biggrin.gif

Pentru mai multe informatii, poze etc sunati la nr. de mai sus sau PM eventual ionut.tanase@yahoo.com
ionut.tanase
haideti ca are si sonorizare .... toata linia este o surpriza pentru cel care o cumpara wink.gif detalii pe PM celor interesati.
sumi_nos
la combinatie o dai??cu un cadet cabrio GSI full options mai dai diferenta de 1000euro neg
ionut.tanase
merci pentru oferta dar in eventualitatea unei combinatii as fi interesat de altceva ... de exemplu o Super Nova, Cielo ... nu sunt prea sigur, nu m-am hotarat inca oricum cel mai sigur fapt este ca o vand pentru ca apoi sa cumpar ceea ce vreau.
sumi_nos
pai daca nu vrei cadetul mai am o calibra 2000 8v 4x4,tunata e crima masina dar casta cam 3700euro
kadetul era mai ieftin si garantez cat e de bun

fratioare tu esti din pitesti?calibra cred ca o stii e una de braila neagra BR 99 BUM
ionut.tanase
sal,
merci pentru oferte dar diferenta este prea mare... ma intereseaza in principiu vanzarea masinii si un eventual schimb cu Cielo sau Super Nova.

nimeni interesat?
ionut.tanase
pretul este discutabil wink.gif

ionut.tanase
Sambata masina a fost imbunatatita cu o aprindere tranzistoriala MALVINA ceea ce inseamna ca am dat un plus bateriei si aprinderii implicit wink.gif

Si tot la capitolul vesti bune vine si pretul: 4500 RON (all inclusive biggrin.gif )

Astept telefoane tongue.gif
gogosaru19
45 de mil da in bani astia fac si actele. oricum nu are bord cn si masina e din 98 sleep.gif
ionut.tanase
ai PM!
Danny20
te-am mai intrebat parca...daca nu vrei o Nova din 2000....cu interior de Super Nova
ionut.tanase
up! pret negociabil!
SAVAGE
masina arata binisor...astept mai multe detalii despre stare si eventuale accidente. pe MI..de asemenea care este ultimul pret?
ionut.tanase
1) Multumesc pentru apreciere;

2) Stare: la momentul actual cu aceasta masina se circula in conditii bune .... nu sunt probleme deoarece chiar daca am da gand sa o vand asta nu inseamna ca nu am grija de ea wink.gif Am avuta grija de ea pana acum si o sa am grija in continuare pana cand va apartine altcuiva care va avea si el grija la randul lui (sper).

3) Accidente nu am avut nici cu masina asta si nici cu cealalta pe care o mai am. Conduc prudent si sunt responsabil la volan dry.gif (nu-mi place nici macar sa plec cu scartait de roti).

4) Referitor la pret ... hmm .... cred ca 43 ar fi un pret pe care nu prea poti sa nu-l iei in considerare mai ales ca in banii astia intra si un Player KENWOOD + 4 boxe JVC.

Pentru relatii suplimentare : 0723008047 sau 0766263336 => IONUT
ionut.tanase
haideti ca mai e o singura bucata biggrin.gif tongue.gif

doar 4.300 RON.
bocanet
de ce pretu de 43 daca ai bagat atatia bani???
ionut.tanase
Vreau sa-mi iau un Cielo si cu Dacia nu mai am ce face pentru ca mai am o dacie in afara de asta si nu vreau sa fac colectie de masini in parcare smile.gif
ionut.tanase
up!
ionut.tanase
Chiar nu va intereseaza o masina buna? huh.gif Cu masina asta se circula numai cu maxim 2 persoane (rar a treia)! Nu inteleg care-i faza... masina o vedeti si voi cum e, pretul zic ca e OK si totusi ...
ionut.tanase
VANDUT! TOPIC CLOSED!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.