Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Logan Ambition 12/2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Cr3ativ3
[VAND] Dacia Logan

Pret: 7,150 EURO(usor negociabil) An fabricatie:12/2004 Carburant: Benzina
Rulaj: 29,546 km Capacitate: 1,600 cmc Putere: 90 CP
Locatie:ARGES Inmatriculata RO
Dotari:
EURO 3; CUTIE MANUALA 5+1; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 2 AIRBAGURI; AER CONDITIONAT; COMPUTER BORD; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;
MASINA A FOST CUMPARATA PE DATA DE 24.12.2004! MASINA DE FAMILIE! DIVERSE IMBUNATATIRI! TOATE REVIZIILE LA ZI(DETIN TOATE FACTURILE), CARTE SERVICE! MASINA ESTE IN GARANTIE PANA IN DECEMBRIE! MASINA IMPECABILA! ACCEPT ORICE TEST!

cameleon_boy
A fost in vreun accident?Dc ai schimbat bara fata?Eu in locul tau as revopsi bara fata inainte sa o dau.Asa o sa starnesti intrebari dc e scorojita.Oricum bafta la vanzare si un pret cat mai mare.Salutari
Cr3ativ3
Bara fata s-a agatat de un stalpisor de parcare=> gaurit => schimbat pe casco!(am bara originala acasa vopsita, reparata dar nu am timp sa o pun)! Am toate dovezile! Am hotarat sa merg pe sinceritate in vazarea masinii! Cred ca asta e mai important decat orice si un om calumea va sti sa aprecieze si va sti ce cumpara!
Cr3ativ3
Up => Hai ca mai negociem putzin!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.