Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Jante 15" 7j aliaj 250 ron fix
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bandrei
Jante 4*100 + doua cauciucuri 195/65r15 Michelin Energy si doua Montana 185/65r15

250ron fix

0722412614
l@u
Cate bucati(jante) sunt?
bandrei
4
nova_invicta
se potrivesc oare la logan?
bandrei
mai mult ca sigur se potrivesc, insa cel mai corect e sa se incerce la fata locului
nova_invicta
250 ron/buc
bandrei
e daa:)..toate 250 ron cu caucioace cu tot
nova_invicta
pai nu am inteles 4x250 ron sau toate 4 250ron? ms pt intelegere
bandrei
set de 4 jante + 4 gume = 250ron
nova_invicta
ok si jantele simple cat costa?
bandrei
tot atat, cauciucurile sa dau sau se arunca, eu nu am pe ce sa le pun
fiderzen
in ce zona stai?smile.gif...si cand le pot vedea?
bandrei
in bucurestii-noi, si le poti vedea cam oricand de preferat intre joi-duminica. doar sa ma anunti in prealabil
ionut17
au fost sudate sau sunt avariate destul de sever incat sa necesite sudura? le trimiti prin curierat rapid?si sunt toate acelasi model si ai capacelele alea din mijloc la toate.ms
bandrei
Cele doua incaltate sunt roluite, echilibrate si vopsite electrostatic, una din cele doua a fost parese lovita si sudata, nu bate nu pierde aer, tine tubeless fara nici un fel de problema. si celelalte doua sunt doar vopsite electrostatic. Eu nu le-am mai roluit ca nu avea nici un rost, eu cand le-am luat erau doua vopsite si incaltate doua nepregatite. Pe ultimele doua leam vopsit eu tot electrostatic.au toate capacele mai putin suruburile de asigurare a capacelor. pot trimite si prin curier cu plata ramburs atata timp cat cumparatorul suporta costurile.

<span class='edit'>19 Oct 2007, 21:58:</span>
le dau pt ca pe rekordul meu nu merg decat pe spate fara adaptare, pe fata mai trebuie un distantier de 5 milimetrii, de aceea doar doua dintre ele au fost folosite pana acum, pe spate. m-am decis sa o pastrez originala, si ai voi repune jante originale dar cele de 14"
bandrei
au ajuns la ionut17. sa le folosesti cu placere.

se poate inchide multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.