Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]renault symbol fidji 1,5 dCi,aprilie 2007
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
pihai09
Vand renault symbol 1,5 dCi fidji,aprilie 2007, 10 500 km, prima revizie efectuata, acum 3 saptamini, culoare metalizata, clima automata, garantie extinsa(3 ani garantie),masina fara probleme.O vand pt. ca a aparut o alta masina in familie si pe moment chiar nu avem nevoie de 2 masini.
A costat de noua 10900(cu garantie extinsa si extraoptiuni).
Daca sint amatori, astept oferte rezonabile pt ambele parti.
tel. 0724301396
Lostboy
Si totusi trebuie sa pui pretul pe care il ceri pe ea. Sau ceri tot 10900? (Spun asta pt cã nu o sa iei p ea cît ai dat de nouã)
dan.gutu
Daca se poate si niste poze.
pihai09
dupa 1 an o masina pierde cam 10% din valoare..cum la masina mea au trecut cam 5 luni..cred ca 10500 ar fi un pret real..
..o sa vin si cu poze
AlexC
O masina pierde 10% cand iese pe poarta fabricii. Pana si asigurarile zic ca dupa un an pierde 15%, deci 400 EUR diferenta e cam putin.

In plus, ia in calcul pretul de acum al modelului tau, nu pretul la care ai cumparat tu.
pihai09
Pretul de achizitie de acum e acelasi.De fapt asa zisele reduceri de la Renault sint de cel putin 1 an(cam de atunci am inceput eu sa urmaresc ofertele de la Renault).
E adevarat ca atunci cind dai 11000 pe o masina, nu te mai uiti la 500..sau..poate ca totusi...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.