Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: tineti la daciile voastre?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
SSilent
sunt curios cati dintre voi tineti la masinile voastre si in ce masura tongue.gif
cristi.r
Eu faceam si sex cu ea (cand aveam berlina) ...

LE: Da' nu sunt obsedat !!!
SSilent
laugh.gif
CriSTI68
gandeste`te putin este din 98 si bugetul pe care vroiam sa il bag intr`un mondeo il bag in ea cat de mult tin la dansa icon_mrgreen.gif
Sony
O iubesc de-mi sare smalțul. smile.gif
cristi.r
Sau o iubesti de-i sare smaltul ? biggrin.gif biggrin.gif
Sony
E valabila si viceversa. biggrin.gif
argon
Pe Dacia lu' Sony o iubesc mai mult turcii dry.gif
driverx
La trecut trebuie spus. Au iubit-o de au cracanat-o....
SSilent
radmasa.gif radmasa.gif
sorin1983
mi`e drag de ea ca de sare in ochi dar obisnuinta...
adimaridum
am avut o 1300 la care am tinut mult si am vandut-o ca fraierul acum nu stiu cum sa fac ca sa o rascumpar
Psyche
mai bine imi bat un cui in talpa decat sa o dau. si sa il bat temeinic, de sa iasa pe partea aialalta.
bine, presupun ca o pot iubi pt ca circul rar cu ea (cam odata la sapt, poate mai rar)
dacia e pt placere, nu-i masina de zi cu zi.
razvan_3asy
la nebunie, de 1 saptamana am bara fata in casa, de sa nu o ploua laugh.gif
ps: e vopsita proaspat
CriSTI68
la nebunie daias foc
Kruger
Clar...altminteri nu as baga 3000 de euro in ea. Si asta nu e tuning...ci doar sa fie asa cum vreau eu. Dupa care va pica altceva....
maryus_83
Kruger.. cred ca ti s-a mai spus.. U are not healthy!! smile.gif Sper sa iasa cum vrei tu!
ageana
Eu o iubesc atat de mult incat vreau s-o vand.

Bineinteles, o vand din dragoste... simt ca sunt un netrebnic si nu o merit 04.gif Ea vrea sa-i acord cat mai mult timp, dar nu pot face asta, drept pt. care am ajuns la decizia de a ne desparti.
Kruger
Da Marius, mi s-a mai spus. Dar mai bine un om cu pasiuni tampite, decat un om care nu are nici o pasiune smile.gif))

Ageana, sa-i gasesti un stapan care s-o merite smile.gif)) Anyway, bafta cu orice ti-ai lua.
CriSTI68
QUOTE(Kruger @ 13 Feb 2008, 21:27)
Da Marius, mi s-a mai spus. Dar mai bine un om cu pasiuni tampite, decat un om care nu are nici o pasiune smile.gif))

Ageana, sa-i gasesti un stapan care s-o merite smile.gif)) Anyway, bafta cu orice ti-ai lua.
*



deci I am not alone icon_mrgreen.gif tu ai bagat in tablarie eu in motor, daca puneam impreuna faceam o dacie noua icon_mrgreen.gif
Minel
QUOTE(Psyche @ 5 Nov 2007, 03:45)
mai bine imi bat un cui in talpa decat sa o dau. si sa il bat temeinic, de sa iasa pe partea aialalta.
*



Nu as da-o niciodata ,imi place sa arate si sa functioneze impecabil (uneori mai curat ii motorul decat ea laugh.gif ),multi spun ca ma las pe mine pt ea ,dar ea nu m-a dezamagit niciodata biggrin.gif dar sa ma lase in drum excl.gif
nh1980ro
O spal rar ca sa nu se vada zgarieturile.. laugh.gif
AR-18-MOS
Cu toate cu acuma nu am 1410, am avut si aveam grija de ea dar fara obsesii sau alte din astea. smile.gif
SiloS
QUOTE
O spal rar ca sa nu se vada zgarieturile.. laugh.gif


Mie imi place de ea murdara ca nu se vede rugina si imi protejez reglajul oglinzilor tongue.gif !
robyvol33
Avind in vedere ca e prima masina si chiar daca nu era prima masina tin la ia ca la ochii din cap pantru ca o masina nu se cumpara cu bani de furat,smecheri sau mosteniri(ca alti) ci am pus ban pe ban sa o iau si nu vreau sa-mi bat joc de ea(cu toate ca este second-hand sofer1.gif
YO4RLP
Așa cum am eu grijă de ea, tot așa va avea și ea grijă de mine sleep.gif
ag02cws
nu as vinde-o pentru nimic in lume
sorin1983
daaaaaa si pt ca e dacie te va lasa in drum atunci cand vei fi mai multumit de ea ca sa iti dea cu firma-n cap smile.gif)))
tribunul
In general eu tin la toate lucrurile mele, si nu-mi bat joc de ele, iar faptul ca vine un timp in care vreau ceva mai nou, mai sofisticat este normal.
argon
Era mai interesant un topic "tineti la masina/masinile de la firma"? eu nu blush.gif
CriSTI68
normal cu alea de la munca NU rolleyes.gif
Muttley
Pacat. Masinile de firma trebuie menajate. Pentru a se putea bucura si altii de ele.

Daca ar abuza toti unde s-ar ajunge?!?
ceribros
Sincer eu o iubeam la nebunie cand mi-am luat-o, dupa 7 ani imi vine sa o lansez intr-o prapastie cu 1 kg de nitro. Mereu cand aveam treaba cu ea se strica, asa o fi si cu nevasta biggrin.gif
argon
QUOTE(Muttley @ 18 Feb 2008, 22:59)
Daca ar abuza toti unde s-ar ajunge?!?
*




dar abuzeaza toti...
Kruger
QUOTE(ceribros @ 19 Feb 2008, 14:05)
Sincer eu o iubeam la nebunie ....... asa o fi si cu nevasta biggrin.gif
*




QUOTE(argon @ 19 Feb 2008, 14:51)
dar abuzeaza toti...
*




Vorbim de kinky shit ? smile.gif)) Despre ce abuzuri e vorba ? radmasa.gif
sonycu
tin la ea.. m-a dus pe unde nici caruta nu a ajuns..

buna masina..
CGDBZ
Am votat "am grija de ea dar nu sunt obsedat" findca nu astept sa se strice ca sa o repar ci o intretin cat mai bine dar asta nu inseamna ca mesteresc toata ziua la ea .De vandut o sa vand intr-o zi , cand o sa pot sa-mi iau una noua.
BoR
Eu cred ca sunt maniac pastrand-o tot timpul curata si sunt constient de asta,dar satisfactia este prea mare,mai ales ca o am de noua.De asemenea,sa fie intr-o stare tehnica foarte buna.
Iulikk
De tinut, tin la ea, ca n-am alta. Si oricum... imi fac treaba cu ea (am carat cu ea tevi de plastic, parchet, lambriu ciment etc etc) merge de n-are treaba. O spal o data la 2 saptamani sau mai devreme cand este necesar.
mr.squirrel
am avut un r5 gt T inca mi=e dor de ea:((
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.