Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Cotiera originala pentru Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mpretorian
Cotiera este special conceputa pentru Logan si este cea care se gaseste pe site-ul dacia.ro la sectiunea accesorii. Din puncte de vedere estetic se integreaza perfect cu interiorul masinii spre deosebire de alte cotiere ieftine si de prost gust.

Are doua reglaje: primul reglaj sus/jos prin o rotita, respectiv glisare inainte/inapoi pentru o pozitionare optima. Poate fi rabatata din pozitia orizontal in pozitia verticala in cazul in care nu se mai vrea utilizarea cotierei. Are un capac ce permite accesul la un spatiu de depozitare de 2 litrii in interiorul cotierei. Pentru o curatare facila "fundul" cotiere se scoate afara pentru a fi scuturat cu usurinta.

Pretul este de 150roni.

Telefon 0748776996 Mircea
Mail mpretorian@yahoo.com

catala2k
ai cumva si lamelele alea metalice pt fixare?
IRONICK
QUOTE(mpretorian @ 21 Oct 2007, 00:38)
este cea care se gaseste pe site-ul dacia.ro la sectiunea accesorii[...]Pentru o curatare facila "fundul" cotiere se scoate afara pentru a fi scuturat cu usurinta.
QUOTE(catala2k @ 21 Oct 2007, 08:48)
ai cumva si lamelele alea metalice pt fixare?
Ce-ti spun lucrurile de mai sus ? Ca este prima versiune fara brida metalica.
mpretorian
Domnilor, trebuie sa va marturisesc ca nu stiu absolut nimic despre o brida metalica. Mi-am cumparat cotiera de la AutoMarcus din Pantelimon cu 200 roni dar Logan-ul le-am vadut de ceva vreme si am pastrat cotiera pana astazi, ratacita pe undeva prin casa. Nu am avut nici o brida metalica atunci cand am cumparat-o si habar nu am ce este aceea smile.gif

Mircea.
andr3y
merge si la symbol ?
FRATELLO
Ofer 100 Ron, transport inclus !
Daxx
Mai e valabil anuntul? Sint interesat. Ofer 110 RON.
catala2k
are decupaj pt butoane geamuri spate?
mpretorian
Cotiera are decupaj pentru butoanele de geamuri spate/respectiv pentru compartiment depozitare spate pt modelele fara geam electric spate. Cu alte cuvinte merge cu orice model de Logan. Anuntul este valabil.
FRATELLO
Mentin oferta....
chelloo83
120 daca vrei da PM cheers.gif
mpretorian
Cotiera a fost vanduta. Va multumesc pentru interes.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.