Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]ceasuri dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fiderzen
model cu turometru..model 96 smile.gif...stare buna..pret: 80ron! smile.gif
fiderzen
poza cu ceasurile excl.gif
romeo3108ro
ofer 50 ron
fiderzen
nu nu...80ron nediscutabil si se adauga si un ceas de temperatura de apa si presiune ulei smile.gif....
FLP
M-ar interesa doar kilometraju, se poate ?
fiderzen
nu pot sa stric ceasurile sad.gif...dupa aia chiar ca nu le mai vand smile.gif..mai bine iei tot tabloul si il montezi in locul celui de pe masina ta smile.gif
fiderzen
up up up...mai am si un tablou de bord de nova pentru doritori..si un turometru pentru dacia berlina
romeo3108ro
turometrul de la dacie?
fiderzen
poza cu turometrul si ceasurile de nova smile.gif
ceasurile de dacia - 80ron
ceasurile de nova - 60ron
turometrul - 20ron
ceasurile de presiune apa si ulei jaeger - 15ron
fiderzen
up..scade pretul cu 5lei pentru ceasuri smile.gif
alex-mun
se poate te rog o poza cu ceasurile de ulei si apa, pt ca daca sunt JAEGER le iau eu
fiderzen
maine le fac poza,ca le-am lasat in masina si nu mai cobor acum biggrin.gif..si da..sunt jaeger biggrin.gif
alex-mun
de abia astept sa le vad, si daca sunt ceea ce cred , le iau eu wub.gif
fiderzen
astea sunt ceasurile smile.gif (pozele sunt de toata jena blush.gif ph34r.gif ).....
unul este complet,la celalalt ii lipseste geamul din fata(se poate inlocui cu geamul de la alt ceas(daca nu ai iti dau eu biggrin.gif tongue.gif ) - pret la ambele ceasuri 15ron...sper sa-ti fi fost de ajutor smile.gif
argon
ai zis ca-s Jaeger, eu vad ca-s de Sacele blush.gif
fiderzen
http://www.daciaclub.ro/index.php?act=Atta...t&id=1627414816 sunt identice cu astea din poza smile.gif seri jaeger
alex-mun
da, sunt SERI JAEGER, eu caut Jaeger adevarate, made in france, oricum mersi mult , si scuze ca te-am deranjat
fiderzen
ok...UP biggrin.gif

2 Nov 2007, 13:20:
pret ceasuri dacia: 75ron
ceasuri nova: 55ron
ceas temp si ulei: 15ron
turometru: 20ron
fiderzen
up up up up up up
fiderzen
ceasurile de dacie s-au vandut!..up up up cu restul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.