Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: propun intilnire arad
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
dacia-tuning1
sofer1.gif gun3.gif salut la toti,


ma fratilor eu nu inteleg nu aveti curaj sau nu vreti??? o alta intrebare ce ziceti de o intilnire in arad prin martie anul vitor 2008 ??? hadati ma oameni de ce nu raspunti??? eu am crezut ca aici pe daciaclub sunt baieti care se intereseaza pentru dacia tuning??? dar am interesul ca fiecare scrie citeceva si cind ar fii vorba de o intilnire numai zice nimeni nimic!!! eu astept de propuneri de la voi. sau ne putem intilni in timiosoara??? ce ziceti cei din timisoara??? hai ma fratilor nu dormiti!!! 168.gif

cu stima didi!
darius
vezi ca mai este un topic asemanator cu intalnire in arad...........pana un alta eu sunt disponibil
dacia-tuning1
popa.gif salut,

doamne ajuta insfirsit a raspuns cineva, no acum spuneti ceva ce facem dam o intilnire sau nu? normal nu ar fii asa de greu am putea sa ne intilnim noi de la arad cu cei din timisoara ar fii minunat oricum am fii mai multi pinenteles daca aveti interes????
astept raspuns de la voi!!!

cu stima didi! cool.gif
Miky 48
Propuneti o data si un loc si sa vedem cati ne stringem.
dacia-tuning1
coolspeak.gif

salut,

pai eu as propune daca vreti sa ne intilnim in arad in fata la reprezentanta dacia verbita iesirea din arad spre vama nadlac. si data as propune anul viitor in 04.2008 ! ca anul asta nu prea mai este vremea asa cum trebuie de intilniri sa stai la o bere sau cratar asa ar fii frumos sa dam o intilnire sau ce ziceti voi??? mai spuneti si voi ceva ca astept propuneri si de la voi.sa vedem poate mai pot sa lamuresc pe niste prieteni sa vina si ei cu dacia lor cu mine in romania la intilnire!
sa fie ceva international!!!

mfg didi! wink.gif
dacia-tuning1
256.gif

dupa cum se vede voi nu sunteti seriosi???eu am facut o propunere dar nici un raspuns de la voi!!!

eu nu va inteleg????
98YMV
Ce uniti sunteti smile.gif) aiurea rau . Mai cu viata baieti ca sunt frumoase intalnirile !
dacia-tuning1
smile.gif

cum este treaba? ne adunam de o intilnire????
AR-18-MOS
Mai este un topic ... Cam tarziu dar o sa iti raspund.
Eu ma intalnesc in fiecare sambata, in Arad ... Mai multe detalii pe PM. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.