Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Am pierdut capacul de la calculatorul Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
Iuliutz
Am pierdut capacul de la calculatorul de la supernova mea. Unde as putea gasi astfel de capac? Cu ce l-as putea inlocui?
Urs
radmasa.gif M-ai scutit de atasat o poza, tre' sa-mi dai niste despagubiri pentru drepturile de autor. Dupa cum se vede in poza si al meu e spart, crapat, rupt in doua, am intrebat la Suceava la un depozit en-gros de piese Dacia si au spus ca nu au avut niciodata. Daca gasesti anunta-ma si pe mine ca-s la fel de interesat. Am incercat sa-l lipesc, dar a crapat alaturi.
Multumesc.
costin_bad
Intr-adevar, nu s-au adus in magazine, tot asa mi-au spus si mie la C.N.C. Dacia din Mihai Bravu. E prost ca e un material care se usuca, putrezeste. Pare a fi o ebonita subtire. Eu l-am bandajat cu o banda adeziva, peste tot, arata ca o mumie egipteana. Deocamdata tine, are un an.
Iuliutz
Si l-am bandajat dar cand am fost la mare l-am pierdut undeva pe drum. De gasit nu cred ca o sa gasesc......poate ......ma gandeam eu sa ma duc la aia care fac din plasticuri piscine, banci, hinte, etc. ca poate ma ajuta ei. Dar deocamdata am pus o punga si am lipit-o cu banda.
@urs- iti platesc drepturi. Ce era sa fac daca al meu nu mai este....la ce sa fi facut poza?
Urs
Scuze Iuliutz, am incercat sa fac o gluma, iarta-ma daca am deranjat.... sleep.gif
Iuliutz
Nu ai deranjat, stai linistit ca nu sunt suparacios. biggrin.gif
brandy_tdi
Mie mi s-a spart capacu` ala, am intrebat in Autovit de el, si au zis ca ar costa in jur de 12 milioane capacu+calculator+cablaraie, ca el separat n use gaseste. Foarte tareee!!
raducutu
sal baieti,am si eu aceiasi problema ca voi cu capacul,ce ziceti putem sal confectionam noi din ceva?ca doar romanu este inventiv,zicea cineva de nustiu ce fibra?
Fishy
Exact, incercati de la dezmembrari.
DJMaxx
da cum ati reusit sa il spargeti? s-au nu atistiut sa scoateti mufa de la calculator ... smile.gif)) incercati duminica in tg in vitan puteti gasi daca nu puneti o punga pe el sa nu inte apa
danut81
Aruncati aici o privire.Masina este a userului "gianyp".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.