Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante KESKIN KT5 full 3D chrom exclusiviste
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
laguna_2_interceptor
- Vand jante exclusiviste marca KESKIN model KT5 full 3D chrome (triple plated) facute la comanda, unicat (KESKIN nu cromeaza in mod normal acest model), jantele sunt ca noi, foarte putin folosite si vin echipate cu pneuri avand profil peste 7mm din 8mm de noi, configuratia:

- fata: 8,5J x 18'' cu 215/40/18 pneuri Yokohama AVS sport

- spate: 9,5J x 18'' cu 225/35/18 pneuri Yokohama AVS sport

- prindere 5 x 108 (eu le am pe masina din semnatura dar se pot pune si pe alte masini cu prindere similara)

Pret: 1500 EUR (fix)

- se da si factura originala KESKIN in valoare totala de 4000 EUR pentru cele 4 jante si pneurile aferente (folositoare pentru cei care le vor pune pe casco)

- voi pune si poze cu ele montate pe masina mea, momentan pun poze orientative de la producatori, se pot vedea si in avatar.
laguna_2_interceptor
SUPER PRET URGENT: 1000 EUR (absolut ultimul pret!!!)

laguna_2_interceptor
excl.gif excl.gif excl.gif UP excl.gif excl.gif excl.gif
laguna_2_interceptor
excl.gif excl.gif excl.gif UP excl.gif excl.gif excl.gif
laguna_2_interceptor
- motivul vanzarii jantelor pe 18''... D'Vinci 20''...
micutz
wow ! asta-i prima Laguna cu jante pe 20' care o vad... arata senzational. Sunt curios cum rulezi cu ea in Romania.
laguna_2_interceptor
- Multumesc! Cum merg? pai cu multa grija... foarte muuuuulta grija... (NU PLATESC TAXA DE DRUM din motive lesne de inteles... smile.gif )
bashtalu
scuze de off, dar ai un plus de la mine pt jante, extraordinar e putin spus....la cum arata
renaultforever
daca le mai ai prin iulie-august le cumpar eu sigur cand vin acasa..sper sa le mai ai...desi nu cred..la cum arata,cred ca le vinzi pana atunci. sad.gif

15 Jan 2008, 22:12:
se potrivesc fara sa fac modificari?
laguna_2_interceptor
- se potrivesc fara absolut nici o modificare... sunt facute din fabrica la comanda special pentru masina noastra... la acel moment KESKIN nici nu facea jante cu prindere 5x108...
renaultforever
perfect. rolleyes.gif acu ma rog sa le mai gasesc in august....
laguna_2_interceptor
- poti plati un avans prin banca care iti va garanta ca le vei gasi... pentru mine nu ar fi nici o problema sa le tin atata timp cat stiu ca sigur intentionezi sa le cumperi... pot la fel de bine sa aranjez sa ti le trimit in Italia fara cost suplimentar dar nu cred ca exact la Vicenza...
laguna_2_interceptor
- poze cu rotile montate pe un RX4 si un 607...
laguna_2_interceptor
- VANDUT! multumesc, se poate inchide!
laguna_2_interceptor
- rog un moderator sa inchida topicul...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.