Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nu mai vreau mail-uri...
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
nino
Ma tortureaza mail-urile pentru post-uri noi, desi nu am nici o casuta bifata in Email Settings...Cum fac sa nu mai primesc mail-urile astea, care fie vorba intre noi nu ma interereseaza (de la SN, de la Logan...)?
B31AYZ
QUOTE(nino @ 10 Nov 2004, 10:54)
Ma tortureaza mail-urile pentru post-uri noi, desi nu am nici o casuta bifata in Email Settings...Cum fac sa nu mai primesc mail-urile astea, care fie vorba intre noi nu ma interereseaza (de la SN, de la Logan...)?
*



Esti un caz fericit .Eu le primesc foarte rar , chiar daca am bifate casutele .
mil
sterge-ti adresa de e-mail din profim sau scrie acolo ceva astfel incat s ao faci inutilizabila pe cale automata
heaven
Acum ma bag si eu - cum sa fac sa nu-mi mai apara mail-uri in bulk (la topicurile bifate de mine), eu le vreau doar in inbox - pe YAHOO sad.gif ???
DomnulK
Cum imi schimb adresa de mail la care primesc atentionari despre noile posturi,sau posturile la care am primit raspuns? Astept un raspuns urgent!
bogdan_o
In My Controls ai jos in stanga un panou cu Options. De acolo dai Change e-mail adress. Vez ca dupa treaba asta t va deconcta si va trbui sa te duci la noua adresa de mail si sa rectivezi contul urmarind un link pe care il vei primi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.