Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: De ce ati sters topicul ?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
lexxx
Am postat pe diverse un topic cu un link despre imagini necenzurate de la accidente de circulatie.

S-a sters .De ce ??

NU AVEM CURAJUL SA VEDEM REALITATEA ???

Rusine !!!!
Manuel
Bai frate, ce placeri morbide mai puteti avea! Din partea mea... bine ca s-a sters!
IRONICK
Da chiar, rusine!
lexxx
Tu crezi ca-mi place ce-am vazut ?? Cui crezi ca place ???

Dar asta nu inseamna ca nu se intimpla...Poate cascati si voi ochii si invatati cite ceva.

In fine, cum vreti....
A l e x
Eu zic ca sunt bune pozele si clipurile care arata ce se poate intampla, mai baga putin de bun simt in tine... Daca e interzis pe forum asa ceva, aia e, nu cred sa fie greu pentru amatori sa gaseasca astfel de poze, dar eu unul as fi de-acord cu ele.
vijelie
Deci eu nu am vazut. Era si cu creieri imprastiati sau erau numai cu reiseri fara minte?
IRONICK
QUOTE(vijelie @ 5 Nov 2007, 22:20)
reiseri fara minte?
smile.gif

Cu ceva maže imprastiate nu ai ?
lexxx
Ba , am si cu matze si cu creieri... sad.gif

Pe bune, am revazut regulamentul si nu zice niciunde de link-uri de genul asta.

Este un site rusesc, administrat de Politia lor.
vijelie
A, credeam ca ai gasit ceva nou.
Auzi, o cunostinta de-a mea si-a pierdut ambele picioare intr-un accident feroviar. Nu ai vrea sa ii fac cateva poze si sa le postez, dar repede pana nu ii monteaza proteza?
Bine, merge si dupa, dar cicatricea nu e asa spectaculoasa.
Alexu7
da da daaa 124.gif 124.gif
hellcat
QUOTE(lexxx @ 5 Nov 2007, 21:20)
Tu crezi ca-mi place ce-am vazut ?? Cui crezi ca place ???
Dar asta nu inseamna ca nu se intimpla...Poate cascati si voi ochii si invatati cite ceva.
*



Hai ca deja devii impertinent...
vijelie
O fi ramas cu sechele dupa prima vizionare, rog intelegere...
AlexV
cred ca disciplina rutiera nu se invata prin poze morbide. din toate reclamele din tarile europene reiese ca trebuie sa fie destul de socante, dar nu peste masura ca pierzi ideea.

de asemenea e mai bine sa te uiti la tine in curte sa vezi ce e gresit, decat sa te uiti peste gard.

recomand un site mult mai normal, cu o realitate mult mai apropiata, romania, bucuresti: http://bpr.b.politiaromana.ro/Accidente/Accidente.htm
lexxx
OK, inchidem discutia ca nu am cu cine; de fapt nu ati priceput nimic.

Mai cresteti si voi si discutam.....

Astept warn si/sau alte cele.

Rog moderatorii sa motiveze (conform regulamentului ) decizia de stergere a topicului , atita timp cit alte bullshit-uri sunt pe forum.

Multumesc .
AlexV
mda, noi chiar am vorbit frumos.

sters conform punctului 8a din regulamentul general.

topic closed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.