Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA 1300 (frantuzeasca)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bogdanxxus
VAND Dacia 1300, an de fabricatie 1976, 70.000 km reali, exceptional intretinuta, tinuta in garaj . Majoritatea pieselor sunt originale. Stare tehnica de exceptie.

Pret : 1450 EUR.


SORIN
tel 0724.089.841
shyck
salut!

sunt interesat. zimi cat esti dipspus sa lasi la ea. dami un id de mess, skype ceva
christith
Nu o sa primesti raspuns de la vanzator pentru ca anuntul a fost pus de altcineva.
Suna la tel si vorbeste cu proprietarul. Eu am fost sa o vad si mi-a lasat-o la 1200.
Bafta.
shyck
ai batut atata drum si sa nu o iei?

adevarul e ca masina arata foarte bine. dar totusi are 31 de ani si poate daca ar fi a mea la fel as cere si eu dar nu cred ca va obtine nici 1200.

in cazul asta nici nu mai sun

ms de pont
raszvan
Dacia asta o sa ingroape si ultima berlina iesita din fabrica.
Arata super masinuta, pacat ca majoritatea care cauta berline ii intereseaza anul fabricatiei.
Un up de la mine pt. o masina super
christith
QUOTE(shyck @ 23 Nov 2007, 00:30)
ai batut atata drum si sa nu o iei?

adevarul e ca masina arata foarte bine. dar totusi are 31 de ani si poate daca ar fi a mea la fel as cere si eu dar nu cred ca va obtine nici 1200.

in cazul asta nici nu mai sun

ms de pont
*


Nu am cumparat-o pentru ca nu a corespuns "standardelor" mele ridicate. Poza e poza, realiatea e putin cam alta. Acuma depinde de ce vrea cumparatorul sa faca cu masina... E o masina frumoasa, dar in poza pare impecabila... Oricum e de o mie de ori mai buna decat una din nouzazeci si ceva care se da la acelasi pret. Daca sunteti intr-adevar curiosi de ea, puteti sa mergeti sa o vedeti live. Proprietarul e un om de nota 10.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.