Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sugestie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
dantes
Va rog frumos sa modificati textul cu Japonia, cursa a inceput, alea alea... Saraca s-a terminat demult si au mai fost si alte 2 curse si se stie si cine a castigat etc...

Rog a se modifica in timpul ramas pana la urmatorul grand prix 2008 Australian Grand Prix (Melbourne) 16 Mar, sau in afisarea invingatorului de anul acesta la piloti/constructori ... Sau sa fie sters pur si simplu ca si asa are un delay foarte mare si in timpul sezonului...
E ceva automat sau e manual mesajul?

Multumesc.
Ov
cred ca e manual mesajul, si eu am mai raportat de cateva ori "intarzieri". Cred ca se poate seta timpul pana la inceputul urmatoarei curse.

/*flame
propun sa se afiseste ADEVARATUL invingator de anul acesta 04.gif
flame*/
Arhimede
Sustin propunerea.Si mai vrem sa avem si pilot in F1:P
dantes
E cumva o problema cu afisarea asta? Nu se poate scoate sau introduce altceva sau ptr. anul viitor... nu de alta da' sare in ochi asta cu Japan...
Solon
E asa deranjant? sad.gif
dantes
DA...

In primul rand sezonul s-a terminat si in al doilea se poate scrie MACAR ca pe site-ul oficial..113 zile, 01ore, 18 minute, xx secunde...daca nu se doreste/poate pune castigatorul (chiar daca nu e de la reno)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.