Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] GPS Mio C220
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
441529
Astazi am primit GPS -ul oferit de reno la achizitia unei masini in octombrie.
Datorita faptului ca eu am deja un gps, de care sunt multumit, ma vad nevoit sa il vand pe acesta.
Am vazut ca pe piata preturile sunt in jurul sumei de 1000 lei, astfel incat cred ca un pret de 800 lei este rezonabil.
A fost desfacuta doar cutia pentru a verifica daca este totul complet. Aparatul si toate accesoriile sunt sigilate. Garantia este de 2 ani.
Se poate livra direct in Bucuresti sau prin curier in tara, dar cumparatorul suporta costurile.

Contact prin pm sau 0723.371.537.

crising
Nu-l lasi mai ieftin? Un Mio 250 este 780 lei si este peste C220 si avand in vedere ca l-ai primit moca ar trebui sa faci un discount considerabil.
441529
Mai ieftin ce inseamna?
Nu vad care este legatura cu faptul ca l-am primit moca. Este important care este pretul lui pe piata. Si l-am primit moca pentru ca am facut o cumparatura de 16400 E.
sinaxis
Daca-l dai cu 500 il iau eu. wink.gif

In state e 397 ron
In Portugalia 510 ron
In Italia 515 ron
In Ungaria 675 ron
iulian808
Ce harti ai la el?
Daca ai Romania + Europa est+vest complet ma intereseaza pe mine!
Pretul oferit este de 550 RON, pentru ca intr-adevar MIO C250, care are in plus MP3 player si alte cateva optiuni costa undeva la 750 RON prin magazine.
sinaxis
Daca e cum spune Iulian808 dau 560 + taxe postale
441529
Habar nu am ce harti are pentru ca e sigilat, nu am desfacut decat cutia sa vad ce cuprinde.

Preturile din alte tari nu au relevanta. Suntem in Romania si aici zice ca e 964 RON.
iulian808
Si eu vorbeam tot de preturi din Romania! Atasat si o poza!
Sau un pret pentru C220:
http://www.anunturionline.ro/?s=detalii&id=582739

Hartile trebuie sa fie scrise pe cutie sau ai CD-uri sau card-uri de memorie cu ele. A primit un prieten tot de la Renault si are un card sau 2, nu imi amintesc exact cu hartile complete pentru Europa. Daca este la fel imi mentin oferta si maine ma prezint cu banii!

[attachmentid=1627420206]
sinaxis
Pai au inceput sa aiba. Noi cei din vest (Arad) odata fugim la unguri. Unde mai pui ca fratele meu e sofer pe tir si chiar acum se afla un Portugalia. Il dai cu 560 ron, te scap de el!
iulian808
Eu am facut o oferta clara si am si argumentat-o. Ultima mea oferta este de 580 RON valabila pana maine seara.
Maine ma prezint in orice zona din Bucuresti cu banii, cu conditia ca sistemul sa aiba hartile Romania + Europa full.

441529
Am mai spus ca totul este sigilat si nu stiu ce harti are.
Cand il vand, il vand sigilat. Nu mi se pare corect sa il desfac, tu vezi ca nu are nu'sce harta si nu il mai iei, dar eu raman cu el desfacut.
RADU__
uite un pdf cu manualul de utilizare daca face interes.
iulian808
OK!
Il iau cu 580 RON sigilat, e bine?

441529
Am rugamintea catre cei interesati sa lase si date de contact pe pm.
Deocamdata, ultima oferta este de 620 lei, dar se dau banii cam tarziu.
Daca vine cineva cu o oferta egala sau mai mare a luat piesa.
l@u
500
semit
501 lei
99AIM
520 ron daca este sigilat si totul este ok la proba.
sinaxis
Reinoiesc oferta.
560+taxe postale
441529
@sinaxis

ai pm

4 Dec 2007, 21:54:
sus
semit
S-a vandut wink.gif
441529
Corect. S-a vandut.
Se poate inchide topicul. Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.